Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknak is jó érzés kidobni...

Másoknak is jó érzés kidobni dolgokat?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat szelektálok, és rájöttem hogy nagyon jó érzés kidobni a nem használt dolgaimat.

Ti is igy vagytok ezzel?


2021. jan. 18. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, szelektíven dobálsz, úgy még jobb :)
2021. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Kidobni?Okos vagy.Nemhogy inkább elajándékoznád,ha már egyáltalán nincsen rájuk szükséged.
2021. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A lakótérben gyűlölöm a rendezetlenséget és a zsúfoltságot, innen szeretem kidobni a felesleges dolgokat. A házam egy múzeum.

Ahogy kilépünk a lakótérből és beérünk a melléképületekbe, sufnikba, garázsba, 180 fokos fordulat és minden tele van cuccal, szerszámokkal, alapanyaggal (persze rendezetten tárolva), régi kacattal.

Az első tulajdonságom az anyámtól örököltem, a másodikat a nagyapámtól, aki soha nem dobott el semmit. Ennek fura keverékében lakom.

2021. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább gyűjtögető vagyok. De irigykedve nézem azt, aki tud selejtezni.
2021. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2: Főként olyan dolgokat dobok ki, amikre nekem nincs szuksegem, de másnak meg végképp nem. Tehát a felesleges kacatokat, mint pl ciposdoboz, sok sok reklamszatyor, stb..

Ruhákat még nem selejteztem, de azokból biztosan lesz adomány rész is.

De az ilyen selejtezések után nagyon jól érzem magam.

2021. jan. 18. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a fajtamentésnek, ahonnan a kutyám van szüksége volt törölközőkre, takarókra. Kapóra jött, mert voltak még kulturált állapotú, de már régi törölközőim, azokat elküldtem nekik. Ők még hasznát veszik, nálam meg ürült egy kicsit a szekrény.

Mellesleg 2-es, azért elajándékozni is olyan dolgot illik, ami még nincs teljesen elnyűtt állapotban, ezt jótékonysági szervezetek is szokták mondani, hogy olyat ne adj adománynak, ami már nagyon gáz állapotban van (szakadt ruhák, tönkrement műszaki cikkek), mert azt a hajléktalanok sem tudják használni, szóval van, amit inkább már ki kell dobni.

2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Mellesleg 6-os:Honnan a vérből tudja az ember hogy a kérdező mire gondol,ha nem írja le pontosan a dolgot,akkor csak tippelni lehet,nem?
2021. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
7-es, mondjuk úgy, hogy kulturáltan visszakérdezel, nem pedig egyből vádaskodsz. :-)
2021. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
8.:Igazad van,majd legközelebb már visszafogom magam egy ilyennél.
2021. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Imádok selejtezni, bár már nem sok cuccom van.

Szinte már semmit nem veszek a lakásba, nincs nagyon dekoráció sem, karácsonyi díszek sem.

Ruhát is keveset veszek, de azok drágák, nagyon jó minőségűek.

Jó volna, ha egyre többen élnénk így, és nem termelnének szemetet.

2021. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!