Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lett ennyi megkeseredett...

Mitől lett ennyi megkeseredett életű ember?

Figyelt kérdés

Már egy viccet sem lehet elmondani anélkül, hogy valaki bele ne kössön. Konkrétan még azt is előre át kell gondolni, hogy mit mondasz egy társaságban/kommentelsz egy bejegyzéshez, mert biztos, hogy valamelyik nőjogi, emberjogi, BLM párti, LMBTQZHZWJKH+ 600000-ik aktivista bírósággal fenyegetőzik. Amin régen szó nélkül elmentek az emberek vagy egy jóízűt nevettek rajta(pl. egy poén) azon most képesek lennének egymást megölni.


A legkisebb részletekbe képesek belemagyarázni, hogy az szexista, kirekesztő, rasszista és még sorolhatnám. És ahelyett, hogy békülnének inkább mindenki megsértődik, megy a hápogás meg a gyűlölködés. A nők besértődnek és ,,hirtelen" rájönnek, hogy undorodnak a férfiaktól és Ők világ életükben a saját nemükhöz vonzódtak, a férfiak meg mint valami kis

sz*ros kölök verik a seggüket a földhöz..


Mi a fene történt az emberekkel?? Mitől lett mindenki ennyire érzékeny MINDENRE?!



2021. jan. 19. 09:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

10

Veled értek egyet. Az a baj itt a többség nem tájékozódik, mi a helyzet nemzetközileg. USA-ban vagy belgáknál, svédeknél, franciáknál, angoloknál ez a folyamat már sokkal sokkal rosszabb mint itt Magyarországon.

2021. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10-11

Általánosságban beszéltem én is, csak gondolom a 2-es ezt úgy vette, hogy MO-ra alapoztam a kérdésemet a kommentelés és a társaság alapján. Igazatok van, tényleg máshol rosszabb a helyzet. USÁban már 50 évvel ezelőtt is minden apró dologért szereték feljelentgetni egymást az emberek.

2021. jan. 19. 09:47
 13/26 A kérdező kommentje:
szerették*
2021. jan. 19. 09:47
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne amúgy ezzel valamit tenni, fura hogy nem szerveződik ez ellen semmi. Pedig simán lehetne olyan mozgalom, ami ezt akarja felszámolni.
2021. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ hogyan fogalmazol. Én tudok úgy irónikus poént írni, hogy érződjön rajta a vicc. Nem mindenkinek megy.
2021. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

15

Nem tudsz úgy poént mondani, mert már a Monty Pythont is elkaszálják a nyugatiaknál. Pedig ha valaminél hát annál intellektuálisabban megfogalmazott és előadott humor nem nagyon létezik.

2021. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
Azért vicc meg vicc között is van különbség. Ha eleve bántó szándékból mondja az ember persze hogy aki nem egy bites aggyal rendelkezik nem fog neki tetszeni. Csak úgy mint a filmeknél, lehet ott röhögni a paraszt filmeken de azért van egy határ. Mostanában szeretnek viszont túltolni mindent és mindenen megsértődni tény, de nem mindig alaptalanul
2021. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17

Nyilván ha valaki bántó szándékkal viccelődik az nem oké. De egy egyszerű, ártatlan viccbe is képesek az emberek olyan dolgokat kényszeresen belemagyarázni, hogy az égnek áll a hajam. Vagy amikor valaki elkezdi magyarázni, hogy a légkondícionáló készülék vagy a piszoár miért szexista / megköveznek azért, mert egy FEKETE embert feketének hívsz.

2021. jan. 19. 16:43
 19/26 anonim ***** válasza:
62%

Talán mert nem az középkorban vagyunk hogy a nő dolga a szülés meg a főzés mosás takarítás és hogy kielégítse az urát.


A homokosokat meg nem kell mágján elégetni azért mert nem normálisan szexelnek.


A transzneműek meg transzneműek. Hát akkor ha én férfi vagyok és nő akarok lenni legyen már annyi jogom hogy átoperáltassam magam. Nekem nyolc ha valaki így érzi jól magát csinálja.


Ja és a feketéknek is igazuk van mert nem rabszolgák hanem noirmális emberek akiknek fekete a bőre.



Szóval a kérdésed rossz. Mert le vagy ragadva ilyen ósdi, primitív kőkorszaki szemlélettel. A világ változik még ha te nem is akarod elfogadni. A tolerancia pedig ma már olyan erénynek számít mint például a szeretet képessége.

2021. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

19

Húzd ki a fejed a sggedből! Rohadtul nem nyomja már el senki a felsorolt csoportk egyikét sem. Csak a buta, hisztis, sikertelen és sértett ember szeretnek mártírkodni, meg áldozatnak beállítani magukat, mert azzal lehet többletjogokat kizsarolni meg duzzogni. Javaslom menj el egy pszichológushoz ha szerinted normális ez a hisztiáradat amit ezek a kretének művelnek.

Üdv egy kőkorszaki ember!

2021. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!