Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha pénzbe kerül a hobbitok...

Ha pénzbe kerül a hobbitok nem zavar, akkor is áldoztok rá?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel nem dúskáltok a pénzben (az átlag ugye nem) attól még költesz a hobbidra ugyanúgy, ha arra akár hónapokat is kell gyűjteni, felretenni?

Vagy akkor már inkább nem is áldozol rá, ha annyira nem jön könnyen a pénz?

Kicsit úgy vagyok vele, hogy nem költök inkább semmire ami több mint egy havi fizetésem negyede, az meg viszont nem sok, mert nettó 150-160 ezret keresek átlagban. Még akkor sem, ha mondjuk hónapok alatt lazán össze tudom rá dobni a pénzt.



2021. jan. 19. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt amikor költöttem, de most nem tehetem meg. Igazából annyi előnyöm lenne, hogy gyorsabban haladhatnék, hatékonyabb tudnék lenni, de jelenleg nincs miből finanszírozni, sajnos. Családfakutatással foglalkozom egyébként, ami pénz nélkül is megoldható, csak lassabban lehet haladni, mert nem mindent találok meg az ingyenes felületeken.
2021. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha megtehetem, sokat költök hobbira. Most a rossz helyzdt miatt sajnos nem nagyon tudok ilyesmire költeni, csak a videojáték előfizu maradt. Legalább nem veszek új maketteket, hanem a már rég összerakásra várókat építgetem. Elhasználom a régebbi rajzeszközeimet is.

Dobókockákat is gyűjtök, most egy ideje nem vettem újakat, de sokat rendezgetem a gyűjteményt.

Nagyon szeretnék idén összerakni egy légiós minőségű Star Wars kosztümöt, az lenne most a költséges hobbi, remélem jut majd rá.

2021. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!