Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatnék meg?...

Hogyan változhatnék meg? Levetkőzhető ez az undorító sznobság? Pszichológus kellene nekem, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval én is belátom ma már, magamba néztem, sosem leszek így boldog, én is látom már. Mindig a külsőségeket nézem ELSŐKÉNT. Aztán ha érdekel is a belső - mert az is fontos - a külső akkor is jobban számít sajnos.

Mikor férfiakkal ismerkedem akkor mindig az a fontos, hogy magas, borostás, jóképű legyen. Emellett legyen drága autója, jó munkája, karriere, megnézem, milyen telefonja, órája van. Ha bort válasz, vesz, megnézem, mennyire drága, stb...

Valamilyen szinten ez normális, úgy gondolom. Ilyenekkel is voltam együtt, de vége lett, mert másik országba költözött vagy az uralma alatt akart tartani, mindent megszabott vagy a másik, akiben nem lehetett megbízni. Persze nem azt mondom, hogy az összes ugyan olyan, éppen azért keresek most is hozzájuk hasonlót.


Olyan párt szeretnék magam mellé, aki már elért valamit az életben, engem is tud motiválni, nem kell az anyagiak miatt aggódnia, stb, lehet vele tervezni.

AZONBAN:

Ismerkedem valakivel éppen és egy álom a belseje. Lehet rá számítani, mindent megtesz, segít, támogat, kedves, odaadó, őszinte, nagyon hasonló a humorunk, csodál engem - látszik, nem ismer még teljesen, az igazi arcom - családcentrikus, korban tökéletes, szeret utazni, főz, most, takarít és ez mind igaz!


DE: nem olyan anyagi helyzetben van, ami nekem “megfelel”, ahogy azok, akikkel általában ismerkedem, nem sportos, izmos, sőt... abszolút egy vézna, nagyon... miattam kezdett el otthon edzeni(!!), persze nem sok látszik rajta... nem is vonz szegény, abszolút nem férfias a szememben, olyan mint egy nagypapa vagy éppen nagymama, emellé feminin, átlagos, nem drága autója van és nem is szellemi foglalkozású menedzser féle vagy vállalkozó. Annyira szánalmas vagyok, hogy el akarom vinni fogfehéríttetésre, ahova én is járok... amennyire “behódol”, bele is menne, hogy nekem megfeleljen minél jobban.

Nem tudom ezek miatt elképzelni vele a kapcsolatot hosszabb távon. Vele pedig boldog lehetnék, mert szeret, mindent megad, sosem csalna meg.

... de szégyellném őt - kövezzetek meg - mindneki előtt és - folyamatosan az “alfa hímek” után ácsingóznék - már most is azt csinálom. Mindig hiányozna a szép, feltűnő, autó, a vonzó, férfias test, hogy az utcán “álom párként” néz meg mindenki minket, mert annyira jól nézünk ki. Rá nem tudok büszke lenni, hogy huuu, mennyi mindent elért és milyen sikeres férfi.


Köszönöm a normális válaszokat!


2021. jan. 22. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, ne tedd tönkre az életét!


Te nem sznob vagy, hanem nagyon felületes, anyagias lény, ezért nem vagy alkalmas normális kapcsolatra

2021. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, igazad van...
2021. jan. 22. 19:02
 3/19 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Mit olvassak? Igazából orvosi/szakmai segítség kellene nekem, azt gondolom.
2021. jan. 22. 19:03
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Hát én a helyébe nagyívben elkerülnélek.. sosem ítéltem el az embereket.. de az ilyentől mint te ..hát konkrétan felfordul a gyomrom ..
2021. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt, így mondd el egy pszichológusnak, ő legalább szakember, itt meg csak az alázást kapod.
2021. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A kérdésem az, hogy mit tehetnék, hogyan változhatok meg.

Nem azt kértem, hogy szapulj.


... de azért köszönöm a te válaszodat is, nagyon kedves ember vagy!

2021. jan. 22. 19:09
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5.
2021. jan. 22. 19:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha nem felel meg a te igényeidnek ez a pasi akkor engedd el.Mondd meg neki szépen hogy nem ő a te embered.Persze ne bántóan mert a leírásod alapján nem érdemli meg és azt se hogy felesleges reményt adj neki.
2021. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Az meg van, hogy eljön az az idő, nem is olyan soká, hogy az általad preferált férfiak mán nem téged választanak.Mindig lesz fiatalabb, szebb, érdekesebb. Na, akkor mi lesz szerinted? Te belső tulajdonságaidat tekintve ugyanis nulla vagy.
2021. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9.

A kérdésem az, hogy mit tehetnék, hogyan változhatok meg.

Nem azt kértem, hogy szapulj.


... de azért köszönöm a te válaszodat is, nagyon kedves ember vagy!

2021. jan. 22. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!