Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyed?

Mi a velemenyed?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, azzal beszélek akivel akarok, leszarom sok sok negativ rokon velemenyet, vagy barki is legyen, a magan eletembe meg ami nalunk tortenik senkinek semmi koze, nem elek senki penzen, fuggetlen fiatal ember vagyok, ha haragban vagyok valakivel vagy veszekszem ahhoz sem senkinek semmi koze. En meg adom a tiszteletet mindenkinek, es szeretem azokat akik engem is szeretnek, a tobbinek viszlat, soprogessen mindenki a maga portajan.
2021. jan. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
oké igazad van.
2021. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen korrekt.Igazad van
2021. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Igazad van, ezt így kell, így nyugodt kiegyensúlyozott lehetsz.
2021. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Jó neked, hogy már külön önnáló életet élsz.

Kicsit voltam csak idősebb mint te amikor elköltöztem otthonról. A szomszédok folyton el láttak jó tanáccsal:-):-)

Ennyit arról, hogy senki nem szól bele.

2021. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, kicsit olyan, mintha bizonygatni akarnád, hogy a te életedbe senki nem szólhat bele, leszarod mindenki véleményét, ennek ellenére most kikérted itt mindenkiét és olyan emberektől vársz igazolást, akiknek elvileg nem adsz a véleményére.
2021. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Aztamindenit neki, hát milyen hozzáállás ez? 😆
2021. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
5-os valaszt osztom.
2021. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!