Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltál, ha megtámadnának?

Mit csináltál, ha megtámadnának?

Figyelt kérdés

Este mész haza a sötétben, valaki elkap, befogja a szádat hogy ne tudj kiabálni, és a pénzedet követeli.

Te mit tennél? Esetleg voltál már ilyen helyzetben?



2021. jan. 21. 18:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt ilyen szerencsére.

Szó nélkül futásnak erednék mivel úgyse lenne sok esélyem ellene. Befogni a számat meg ideje se lenne, mivel 2x mindig hátra nézek meg minden irányban nagyon oda kell figyelni a környezetedre. ha meg ez van akkor egy jó erős tökön rugás és futás ez ad pár mp előnyt..

2021. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

Megneznem,ah a nagyfeju kutyam szettepi... mint ahogy ropogtatja minden nap a marha gerincet 😂


Ha egyedul: sprejjet lefujom es snitzerrel megvagom a nyakan,h ne tudjon bantani. Annyi flusztracio van bennem,h levernem rajta az egesz covidos anyagi csodot.

2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tortent meg hasonlo sem, de sikitanek, rugok, csapok, harapok.
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem mászkálok késő éjjel sötét gyanus helyeken de ha muszáj akkor nem egyedül, vagy taxival egészen a megadott címig. Esetleg megkérem a sofőrt, hogy a ház bejáratig kisérjen el.
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%
3-as, akkor is ha Brad Pitt állna eléd?
2021. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodas nelkul agyonutnem :) De nem szoktak megtamadni, nem vagyok az a nyamnyila kinezetu valaki.
2021. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem megtámadtak. Hátulról belém rúgott és ütött egy jóképességű a SPÁR-ban.

Segítségét kiabáltam. Erre fellökött és emelte rám a kezét.

Jött a biztonsági. A másik elkezdett hazudozni, hogy mi történt. Engem kezdett lefogni a biztonsági, hogy én vagyok a gonosz ember.


Imádom az embereket.

Álmomban már mindkettőt elástam!

A valóságban lókukit nem tehetsz. Elfutsz, vagy börtönbe kerülsz, ha visszaütsz.

2021. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%
Boxer elő, balossal beigazítom, jobbossal adok neki egy K.O-t
2021. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg úgy megruháznám hogy 8 napon túl gyógyulót szenvedne, de nem szoktak próbálkozni.
2021. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valószínűleg nagyon megijednék. Sikítanék és megpróbálnék elfutni. Aztán rugdosnám, ütném. Szeretném azt hinni, hogy bátrabb lennék, de valószínűleg nagyon megijednék.
2021. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!