Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagy része az...

Az emberek nagy része az egyéni vagy a csoportmunkát szereti jobban? Miért?

Figyelt kérdés

Ti egyedül vagy csapatban szerettek jobban dolgozni?

Miért?



2021. jan. 23. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Én csakis egyedül szeretek dolgozni, gyűlölöm a csoportmunkát.
Inkább egyedül szeretek dolgozni.
Mindegy, hogy egyedül, vagy hogy csapatban dolgozok-e.
Inkább csoportban szeretek dolgozni.
Csakis a csoportos munkát szeretem, utálok egyedül dolgozni!
52 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül mert nem szeretem ha beleszólnak abba amit csinálok
2021. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyéni, személyiségfüggő, hogy ki mit szeret. Az más kérdés, hogy a legtöbb munkahelyen ó, szereti-nem szereti, kénytelen-köteles együttműködni, csapatban dolgozni, különben repül.
2021. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül, ez egyértelmű. Nem is sorolom, mennyi minden szól nálam a csapatmunka ellen. Ha csak rágondolok, hogy kollégám lesz, kiráz a hideg. Inkább küzdök egyedül, de nyugalomban, saját tempóban.
2021. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csakis egyedül! A többiek, ha linkek csak visszahúzzák az embert!
2021. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül. Nem akarok senkit a vállamon cipelni.
2021. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azok szeretnek csoportban dolgozno, akik önálló munkára képtelenek vagy/és úgy nem olyan feltűnő, ha mást odaengednek a munkához maguk helyett..
2021. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Segítség-, illetve tanácskérésnél, nyilván szeretem, ha van kihez fordulni. Mindig volt egy tapasztaltabb munkatárs, aki melle oda ülhettem, megmutatta mit hogyan kell, ha elakadtam, adott néha egy pozitívabb meglátást, vagy tovabb küldött xy-hoz, hogyha nem pont az ő szakterülete volt, amit kérdeztem.

De ha tudom a munkám, akkor szeretek saját kútfőből dolgozni. Tökéletesen elvagyok az irodámban, ötletelek, élvezem a csendet, hogy akár sutyoroghatok is magamban egy-egy munka során. Úgy vagyok a leghatékonyabb, ha egyedül végzem a munkám. Gyorsan haladok, de alaposan. Képtelen vagyok elviselni, ha valaki beleszól kéretlenül, akármilyen is az ötlete. Tudom, ez nem jó tulajdonság. Cserébe viszont nem vegzek xar munkát. Ha tudom, hogy valamiben bizonytalan vagyok, akkor segítséget kerek, nem restellem.

2021. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen dolgozom csoportban, de csak akkor, ha ténylegesen működik is a közös munka. Sajnos rengeteg olyan eset van, hogy valaki képtelen egy másik emberrel kommunikálni és együttműködni, hogy lusta és inkább csendben hátradől vagy éppen ellenkezőleg, főnökösödik és mindent kisajátít. Ritka az olyan csapat, ahol egyeznek a célok, működik a kommunikáció, mindenki bele tudja tenni a saját képességeit és ötleteit stb., amit össze lehet gyúrni. Ha ez megvan, akkor szeretem. Ellenkező esetben pedig inkább egyedül.
2021. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attó függ. Ha kell segítség a dologban, csoportban, ha jó vagyok benne, egyedül.


De gondolom, attól, hogy valaki egyedül dolgozik, még kérhet mástól segítséget.

2021. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

HA van egy jó munkatárs, akkor 2-es csapatokban a leghatékonyabb számomra, de mindenképpen kis csoportban. Ha nagyon jól el vannak választva a feladatkörök, akkor max. 3-4 ember, de ha mindenki csinálhat mindent, akkor már 3 ember esetén is 2 dolgozik, 1 meg nézi - legalábbis én ezt tapasztaltam.

Ha egy akármilyen csoport vagy az egyéni munka között kell választani, akkor nem kérdés, hogy egyéni.

2021. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!