Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az komolyan egy szélsőséges...

Az komolyan egy szélsőséges balliberális gondolatnak számít, hogy szerintem egy főnöknek nem a biológiai nemükhöz, hanem az egyéni képességeikhez mérten kellene feladatokat bíznia a beosztottjaira?

Figyelt kérdés

Nem én hoztam fel a témát, más írta le, hogy ez így milyen fantasztikus lenne, mert tudományos tény, hogy a nők és a férfiak agyfelépítése különböző, de a mai romlott világban szexistának kiáltanának ki egy ilyen vezetőt. Megjegyeztem, hogy ezzel a módszerrel nem értenék egyet, ha alkalmaznák, erre izomból le lettem pontozva, aki pedig a fejemhez vágta, hogy ideológiai alapon meghamisítanám a tudományt, akárcsak egy vérbeli diktátor, az fel. :D

Őszintén érdekelne, hogy a valóéletben mennyien lehetnek ezek az emberek, mert bevallom, kissé megijedtem.


2019. máj. 11. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti, sokkal nagyobb az egyes egyének közötti különbség, mint átlagban az egyes nemek között. Már ami az agyi teljesítményt illeti.

A fogalmaknak meg nézz utána, tudom, hogy manapság divatos politikai irányzatok nevével dobálózni, meg fene nagy szitokszó lett a szabadság, de ennél azért próbáljunk meg magasabb szintet megütni!

2019. máj. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Pont a ballibsik legújabb őrülete az, hogy nem az egyéni képesség számít, hanem az, hogy kellő mennyiségű nő (lehetőleg színesbőrű nő) legyen magas beosztásokba helyezve, függetlenül attól, hogy alkalmas-e rá, és igyekeznek minden szakmából kitúrni a férfiakat azzal, hogy "elnyomják" őket. Vagyis igazából nem minden szakmából, mert arra valahogy sosem panaszkodnak, hogy kevés a szénbányász, a szemetes vagy a segédmunkás. A kényelmes, tiszta kezű, magas jövedelmű irodai állásokban vannak mindig elnyomva szegénykék.
2019. máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Minél szarabb életszínvonalú, és bukott oktatási rendszerrel rendelkező országban élsz, annál ballibsibb gondolatnak számít az ilyesmi.

Magyarország Európa pöcegödre majdnem minden tekintetben, intellektus tekintetében meg pláne, ami meg is látszik az ilyesmikből.

Szóval ja. Ez a vélekedés általános a való életben is, nem csak a név és arc nélküli fórumokon.

2019. máj. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A munkaerőpiac bajban van, mert atrocitások érik őket a megkülönböztetés miatt, ellenben nagyon gyorsan kell döntenie egy-egy munkaerőt illetően.

Marad a felszínesség, aminek hiszti, vagy sírás a vége.

Na meg az általános statisztika, tapasztalatok, stb.

Ez meg inkább szélsőjobbos gondolkodás.

Én támogatok minden tudományt, többek között ezért tartottam hülyeségnek berekeszteni a CEU-t, igenis rá kell ébreszteni embereket arra, hogy mások, mint a többiek.

Sokan nem tudják magukról.

2019. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a munka. Pl. akármilyen ügyes, a női beosztottamat nem kérném fel péniszmodellkedésre.
2019. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
*
2019. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj már egy konkrét példát, mire gondolsz! Ha valahol nem szerint osztják el a munkát, annak megvan az oka, pl. nehéz fizikai munkára nem nőt fognak felkérni. Nyilván itt az egyénmunka elvégzésére való képessége szorosan összefügg a nemével.
2019. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A főnök mindig az egyéni képességek alapján bíz feladatokat a beosztottakra. Amennyiben a magánál gyengébb képességűt választja beosztottnak, akit lehet irányítani és befolyásolni, aki majd mindig hálás lesz neki, hogy felkarolta.
2019. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“Attól függ, mi a munka. Pl. akármilyen ügyes, a női beosztottamat nem kérném fel péniszmodellkedésre.“

Transzfób hozzászólás!

2019. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 van ilyen munka, hogy péniszmodell? mutogathatod a lőcsödet és még pénzt is kapsz érte? :D
2019. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!