Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem képesek...

Az emberek miért nem képesek lájkok helyett leírni a véleményüket, amikor az lett kiírva?

Figyelt kérdés

Facen néhány csoportba, amikben benne vagyok, kiírtam ugyanazt a kérdést, amire rejtetten, de belecsempésztem azt is, hogy nem lájkot szeretnék. Azt pedig szó szerint kiírtam, hogy véleményekre vagyok kíváncsi (történet ötlet). Lájkokat kaptam/kapok, de véleményeket nem. Szavakra, egyéni véleményekre vagyok kíváncsi, nem arra, hogy tetszik, de, hogy mi, az kérdőjel, ahogy az is, hogy mi nem, mert tökéletesnek biztos nem az.


Én várok sokat, és tényleg örülnöm kéne azoknak a lájkoknak, hogy legalább egyet kattintottak?



2018. ápr. 16. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Like
2018. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan "fárasztó".
2018. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elidegenítés egyik fajtája globalisták által. :)
2018. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!