Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nehéz döntések előtt...

Ha nehéz döntések előtt állok, mivel tudnám magam megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Sajnos az életem olyan szakaszhoz ért, amiből nehéz kilábalni. Sok döntés vár rám az elkövetkezendő egy évben. Többek közt lakhatás, mert el kell döntenem, hogy vagy házat veszek, vagy visszamegyek a szülői házba. Mindkettő problémás, az egyik azért, mert a törlesztő magas lesz (hitel) a másik, mert nem tudnék már alkalmazkodni.

Ezen kívül "művész" vagyok, vagy olyasmi, de egy ideje úgy érzem, hogy minden művem rossz, amibe belefogok. A munkahelyem sajnos olyannyira megvisel (az ottani emberek viselkedése) hogy muszáj váltanom, de ötletem sincs hogy mikor és hová. Egyszerűen minden összejött és nem tudok kitalálni semmit, hogy megnyugodjak...



2021. jan. 23. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Saját ház, le fognak menni az árak,brutális bedőlés lesz, a hitelek is változni fognak az elkövetkezendő években.


Keress fel egy life coatch-ot vagy pszichológust, egyáltalán nem fognak csodálkozni rajta, hogy Neked is,mint olyan sok embernek, elsz.rult az élete. Fognak segíteni, jobban, mint bárki más tudna.


Ha elindul minden és nyitunk, ha gyors és (jobb esetben) sok pénz kell és pörgés, akkor menj egy kávézóba dolgozni.

2021. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
#1 ha lefognak esni az árak miért vegyen most házat?
2021. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Átérzem. Kicsit én is hasonlóban vagyok. És az a gáz, hogy ez az ingatlan dolog megint csak egy olyan vesződség, amibe bele kell ásnia magát az embernek, ha nem akarja rosszul csinálni. És akkor megint csak az van, hogy még mélyebbre merül abba, amit nem akar. Nekem olyan érzésem van, hogy ez valami egyensúlyozgatás is csebrek és vedrek között, de közben beléjük is esik az ember és mindig kérdéses az is, hogy billen e, és az is, hogy ki tud e mászni és az egész egy ilyen nagy iszapbirkózás. Ja és közben a világ is esik szét :DD


Jah most ezzel tuti megnyugtattalak :D

2021. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol
2021. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
strep by step - ne egyszerre próbáld megoldani. Alkotói válságban vagy - ismerem- most azt hagyd egy kicsit pihenni, szünet, feltöltődés, olvasás. Munkahely: ezerrel keresni az új helyet - addig letojni a körülményeket. Lakás: nyilván a visszaköltözés nem jó, ha már előre tudod, hogy zavarna az ottlét. Há... az nehéz... és mi lenne, ha kisebb hitellel lakás lenne?
2021. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ház...
2021. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
50 éve a nagyszüleim szomszédja egy öreg paraszt bácsi volt. Ha felgyülemlettek a problémái, ha nem tudta, merre tovább, leült és rágyújtott egy pipára. Mire fölkelt megtalálta az első lépést, onnan meg már minden megy a maga útján.
2021. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!