Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megnyugtatni magam?

Hogyan tudnám megnyugtatni magam?

Figyelt kérdés

Sokat aggódok, és most úgy érzem, semmi sem akar összejönni, nem alakultak úgy a dolgok, ahogy elterveztem, bizonytalan vagyok a jövőmet illetően. Nemsokára végzek az egyetemmel, de sokat idegeskedek amiatt is.


És mostanában rengeteget sírok. Sajnos senki nem vigasztal meg, szüleim megkérdezik, mi a baj, de néha lecsesznek, hogy minek kell sírni, a barátomtól is próbáltam segítséget kérni, elmondtam neki, mi a baj, de csak azt mondta, hogy rosszul érzem.


Mit tegyek, hogy vigasztaljam meg magam?



2019. jún. 24. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

a sírás nem old meg semmit, ha annyira rosszul állnak a dolgok, vagy bizonytalan vagy, akkor inkább cselekedned kellene, hogy jobb legyen a helyzet

persze sírhatsz is és várhatsz, de akkor lesz igazán a hibád, hogy nem tettél semmit, csak sírtál

2019. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok, jövőre végzek az egyetemen de a képzés alatt teljesen megutáltam az egész szakot, szóval igen, borzasztóan bizonytalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban..


De! A sírás semmit nem old meg, ellenben tervezni kell, utánanézni dolgoknak, infókat keresni továbbképzésekről stb. Valahogy mindig lesznek a dolgok, aztán kialakul, ha nem akkor meg tudatosan kell megváltoztatni.


Ne aggódj rendben lesznek a dolgok! Próbálj csak a pozitív dolgokra gondolni, esetleg sportol kicsit az javít a közérzeteden, szedj vitamint (B-t) stb.

2019. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!