Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pánikolás közben mi tud...

Pánikolás közben mi tud megnyugtatni titeket?

Figyelt kérdés

Volt némi konfliktus a munkahelyemen, és holnap megyek be ezután először, szorosan együtt dolgozni azzal, akivel ez megtörtént, és a pasijával, aki viszont fontos személy az életemben, és bevallom kicsit olyan, mint mikor suliban régen csúfoltak, és féltem reggel bemenni. Félek hogy a srác alaposan be lett hangolva ellenem, ami baromira fájna, és félek attól, hogy a csaj kihoz a sodromból, azzal, hogy megint keresztbe tesz valamivel, majd csak hátradől, hogy nem is szándékos a dolog.


Szóval van rajtam egy kis pánik, összeszorult gyomor, gombóc a torokban, pont mint gyerekként, nektek volt ilyen? Gyerekként? Manapság? Hogy győzitek le? Akár mondjuk egy fóbia is érdekel? Tűfóbiások vérvétel előtt? Bármi ami hasonló érzéseket vált ki de legyőzitek.


2019. júl. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sorolom azokat az érzéseket/hangulatokat és gondolatokat, amik nyugalmat, kellemességet, elégedettséget okoznak. Ha nyugodtabb vagyok, próbálom tisztábban látni a helyzetet, ami utána önmagában is tovább nyugtat.
2019. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megoldódik a probléma, az nyugtat meg engem.
2019. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem is az nyugtatna meg, de sajnos kicsit félbemaradt problémáról van szó, kicsit döntőnek érzem ezt az első napot, hogy most akkor hogyan tovább...
2019. júl. 21. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Lélegezz, lassan és mélyeket. 😊 És ha bemész, menj oda a fiuhoz, érintsd meg akár még is simogatvatod kicsit, és mond neki mosolyogva:Szia, hogy vagy? 😊 Nem úgy szoktak lenni a dolgok ahogy azt mi elképzeljük, ezek a forgatókönyvek általába soha nem jönnek be. 😊
2019. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen problémával nem ártana felkeresned egy pszichiátert. Ez nem játék és ezek a tünetek nem egyszerű kis érzelmi megingások. Meg fog vizsgálni és fel tudni neked írni egy hatékony antidepresszáns gyógyszert, ami rendbe fogja tenni a pszichés gondjaidat. Hidd el, segítő kezekre van szükséged!
2019. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy antidepresszáns nem tesz helyre, csak tüneti kezelés, járok pszichológushoz néhány hónapja, mert egy rossz időszakomat élem, és tudom, hogy ez a félelem nem oké, de nem fekszem és ringatom magam a zuhany alatt, csak izgulok a holnap miatt, az érzés pedig régről már ismerős, de eltelt nélküle másfél évtized, nem állandósult dologról van szó, hanem egy egyensúlyból való kilendülésről, lehet, hogy neked volt hasonló ami súlyosabb volt, de ez a reakció túlzás egy alkalmi félelemre egy első komolyabb konfliktus után.
2019. júl. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!