Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről? Törölnöm kéne őket az életemből? Csak én reagálom ezt túl?

Figyelt kérdés

Az a szituáció, hogy külföldön dolgozom, és október-november környékén jóba lettem pár külföldi erasmusos diákkal. Ők osztrákok, és mivel jól beszélek németül, így gyorsan jó barátok lettünk. Majd eltelt 2 hónap, amikor kb nem válaszoltak az üzeneteimre, max megnézték. Ma mint kiderült szerveztek egy búcsúbulit, amire az összes közös ismerős meg volt hívva, csak én nem. Ez még egy dolog. Viszont egy közös ismerősöm tegnap találkozott 2 kollégámmal, akiket meghívott a ma esti bulira. Úgy terveztük, hogy mindannyian megyünk, de mivel egyikük sem reagált ismételten a megkeresésemre, megkértem a haveromat, aki meg volt hívva, kérdezzen már rá, hogy én is mehetek-e.


Erre a válasz: én nem, de a két kollégám (két lány igen.) Hozzá kell tennem, hogy a 2 kollégám rajtam kívül senkit nem ismert volna a partyból. Szerintetek ez normális? Hogy máson keresztül közlik, hogy nem kíváncsiak rám? Nekem speciel egy nagyon rosszul esett, és persze tudom most a korlátozások idején nem ez lenne az elsődleges, hogy partyzunk, de annyit minimum elvártam volna az osztrákoktól, hogy visszaírnak, hogy bocsi, nem vagyunk rád kívácsi.


Szerintetek én reagálom ezt túl, vagy nektek is volt ilyen élményetek ilyen alja emberekkel?



2021. jan. 24. 00:08
 1/6 Robinakhivnak válasza:
100%
Szerintem ilyen emberekkel ne barátkozz és ne is foglalkozz ha nem csípnek téged akkor nincs amiért te őket.
2021. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell őket törölnöd az életedből, hiszen ők már töröltek. Vagy egy ilyen egyértelmű szitu után is írogatni akarsz még nekik?

Ennek kellett hogy legyen valami durva oka, ok nélkül senki nem csinál ilyet.

2021. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Maximum annyi oka lehetett, hogy én nem vagyok az a húh de nagy parti arc. De semmi rosszat nem csináltam, ami miatt ki kellett volna engem utálniuk. Ezek után meg én könyrögöjek a nálam 5-6 évvel fiatalabb kis diákoknak, hogy fogadjanak be meg hívjanak meg? Dehogy.
2021. jan. 24. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:
5-6 évvel fiatalabbak? Akkor lehet, hogy ez volt a baj. Abban a korban ők öregnek látnak téged és mivrl éretlenek, nem is tudják ezt a helyzetet megfelelően kezelni. Én max. egy felvilágosító üzenetet írnék, de biztos, hogy szándékkal soha többet nem találloznék velük.
2021. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt meg valahogy elfogadom, hogy engem nem hivtak meg. Ami felduhitett az az, hogy 2 szamukra ismeretlen nőszemelyt (2 kollegamat meghivtak) csak azert mert nők, velem meg kozlik mason at hogy ők johetnek, én nem. Erre. Nem tudok mit mondani. 26/F
2021. jan. 24. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
nem buzik lol, ez zavar téged?
2021. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!