Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? A ferjem húga...

Mit tegyek? A ferjem húga lenezi a szakmám és megjegyzéseket tesz rám.

Figyelt kérdés
A ferjem huga folyamatosan családi osszejoveteleknel becsmerli a munkámat, azt amit dolgozom. Gyogymasszőr vagyok nagy vendegkorrel es minden alkalommal elkezdi fikázni hogy milyen gusztustalan dolog hogy en bárkihez hajlandó vagyok hozzanyulni és milyen gáz szakma ez. Mar nagyon unom.. mit lehetne kezdeni ezzel? 37N
2021. jan. 24. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyomkodd meg a nyakát kicsit...:))


Szerintem nem kellene foglalkozz vele. Nem is értem mi koze hozzá,ki mivel foglalkozik. Neki mi a foglalkozása?

2021. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő közgazdász
2021. jan. 24. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Vagy ne találkozz vele többet. Kb. ez a két opció van.
2021. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fosd le, amit mond! Fog ő még a te utcádba jönni, mikor jól beáll a háta...
2021. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Pedig a közgazdászok sem keresnek rosszul,úgyhogy akkor valószínűleg nem irigy,csak egy sznob idióta.Vagy egyszerűen utál valamiért és próbál valami fogást találni.Jó érv lenne az,hogy beteg embereken segíteni miért gusztustalan? Akkor a belgyógyászok,fogorvosok,gyógytornászok is megvetendőek szerinte? Bár van van egy olyan érzésem,hogy az ilyennek hiába magyaráznád.
2021. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán nyugodt kiegyrnsulyozottnak hatsz és zavarja és probálna panaszáradatra biztatni hogy lehessen szánni.


Valszeg az nem jöhet be neki hogy jol elvagy.


"Az emberek akkor is képesek irígykedni ha semmid sincs, de mosolyogni tudsz" nem szószerint idéztem.

2021. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

*én amugy visszakérdeznèk hogy miért éli/ képzeli bele magát a te munkádba egyáltalán?

Valami vaj lehet a fején amit takar. Vagy szivatja a főnöke vagx ki fogják rugni bármi lehet.

2021. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz kepest, hogy kozgazdasz, elegge budos paraszt. Egy dolog, hogy magaban mit gondol, de az is, hogy kiszol a fejebol, es az elemi viselkedest nem ismeri.
2021. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy unod, és legyen szíves abbahagyni. Lehet, hogy nem lesz haszna, de mi van ha mégis. Lehet, hogy csak nem vette észre magát.
2021. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!