Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell mindenkit kivétel...

Miért kell mindenkit kivétel nélkül elfogadni? (Hippik és szélsőséges liberálisok)

Figyelt kérdés

Ma beszéltem egy olyan lánnyal,aki teljesen megfelel a liberálisok legszélsőségesebb rétegének.

Azt mondta,hogy mindenkit el kell fogandunk kivétel nélkül amilyenek,azokat is belevéve,akik pl. azért utálják a cigányokat 50 éves korukra,mert kiskorában ellopták a biciklijét.

Én megmondtam,hogy nincs bajom a homoszexualitással csak ne hangoztassa folyton az adott ember és speciel visszataszítónak tartom azt is,ha miniszoknyában van egy férfi,de nem szólok rá,hogy hagyd abba vagy bármi negatívat,mégis emiatt is ítélkező vagyok.Attól,hogy elfogadom más nemi identitását nem azt jelenti,hogy minden öltözködésükre,viselkedésükre ámulattal ízlésemtől független gyönyörködnöm kell. Múltkor egy afro-amerikaira azt mondtam,hogy néger és az is baj volt,de miután afrikainak hívtam egy Európába költözött ilyen rasszú embert akkor már az is baj volt,mert,hogy "Nem tudhatod,hogy Afrikából származik vagy Amerikából". Elegem van,hogy manapság már minden előítéletnek és rosszindulatnak számít.A másik dolog pedig,hogyha esetleg a férfi megkér,hogy vidd ki a szemetet már rögtön egy férfi domina terrorizmusa alatt vagy,mert te vagy a nő és mindig az áldozat.Csúnya,rossz gonosz férfi..Nem tudom mi az isten ez a feminácizmus manapság,de a nemi egyenlőséget nem férfiutálattal lehet elérni. (Tisztelet a kivételnek)

Miért kell ennyire eltúlozni ezt? Lassan már az is baj,ha balkezes vagyok,mert biztosan azért,mert én antijobbkezes gyűlölködő vagyok.



2021. jan. 25. 17:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég a számodra nem megfelelő társaság kerülése, senki részéről nem elvárás, hogy mindenkinek a keblére kellene borulnod.
2021. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!