Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az Ellen...

Mi a véleményetek az Ellen DeGeneres drámáról?

Figyelt kérdés
Tényleg igazak a dolgok amiket róla állítanak? Van rendes, kézenfogható bizonyíték? Eléggé levagyok maradva, és csak annyit tudok, hogy elvileg rosszul bánt az alkalmazottjaival és nem ugyan az az ember kamerán kívűl. Hogyan is kezdődött ez az egész? Mindent tudnak biztosra? Véget fog érni a műsor?

2021. jan. 25. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én alapból kétszínűnek tartottam. Szerintem ha ezeket "megússza" se fog teljes erővel működni újra a műsora.
2021. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Meghurcolhatnak végre egy leszbikus nőt is, eddig csak a férfiakat bszogatták.
2021. jan. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Engem már meg sem lep egy ilyen hír, nincs hírértéke, ilyen világot élünk.
2021. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartom, hogyha valakinek túl jó a sajtója, akkor szörnyű ember a való életben.

Én annyiban védem Ellent, hogy szerintem már nagyon ki van égve. Mégiscsak egy hatvanéves nőről van szó, nem hiszem hogy szívesen bohóckodik TV-ben ennyi idősen.. Oprah is kiszállt

2021. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!