Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/ férfiak! Számotokra mi...

Fiúk/ férfiak! Számotokra mi szimpatikus egy nőben?

Figyelt kérdés
Itt belső tulajdonságokra gondolok. Pl.: inkább legyen csendesebb, visszahúzódóbb vagy legyen meg a saját véleménye, beszédesebb típus legyen.
2021. jan. 27. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Legyen rendben magával és ne legyen egy álszent kamugép. Sajnos a nők 90%-ára ez egyáltalán nem igaz.
2021. jan. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Franken Stejn válasza:
56%
Hát először is legyen jó vele a Szex. Másodszor, legyen legalább egy hobbija, amiben folyamatosan fejleszti magát és szereti csinálni, mert én is ilyen vagyok és szerintem ez menő. Ne az a lány legyen, akit folyton gyámolítani kell vagy akinek az az egyetlen életcélja, a kib...ott szent küldetése, hogy engem boldoggá tegyen. Legyen egyéniség és érdekelje a világ, amiben él. Figyeljen oda a külsejére, mert nem minden a belső. Nem várom el, hogy egyedül főzzön, mosson, takarítson, hajlandó vagyok megosztani a házimunkát. Ja, és legyen gamer, az nagyon fontos.
2021. jan. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
2-es, neked nem nő kell, hanem egy férfi.
2021. jan. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Humoros legyen, irónikusan vicces, őszinte, de ne legyen kritikus.
2021. jan. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. az, ha nem felszínes, nem anyagias, és őszinte! A kamukirálynők erősen felejtősek...
2021. jan. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen empatikus, őszinte, és ne csak saját maga érdekelje.
2021. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Franken Stejn válasza:
91%
3-as, ezen jót röhögtem, a végén még kiderül, hogy látens meleg vagyok.
2021. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ezt szavakba önteni.


Nekem -bizonyos határokon belül- nem a külső számít. Nem mondanám, hogy odavagyok érte, vagy egyáltalán lenne kiszemeltem mostanában, de az általam ismert nők közül most épp egy olyan jön be legjobban, aki kinézetre egyáltalán nem a zsánerem. Nőknek valószínű marha sértő lesz, arcra nem csúnya, de nem is kifejezetten szép.


Nagyra tudom viszont értékelni, ha a kiszemelt nő értelmes, becsületes, és korrektül áll az élethez. Főleg a korrektség alatt mire gondolok?


Pl. nem randizik velem párhuzamosan más srácokkal, mint egyes Tinder-hercegnők.

Nem akarja kontrollálni az életemet, nem zsarol érzelmileg, nem dob az első jobbnak tűnő partiért...


Tudom, belelóg a kezem a bilibe. Kevés ilyen van.

2021. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen hosszú a haja, de vágja le, ha az arcába lóg. Beszéljen, ha kell, de maradjon csöndbe, ha nem kell. Sírjon, amikor sírnia kell, és haragudjon, amikor dühös.
2021. jan. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!