Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhat valaki...

Hogyan változhat valaki ekkorát rossz irányba?

Figyelt kérdés

Régebben sem voltam egy túlzottan pozitív ember, viszont elvoltam magammal, voltak barátaim, barátnőim az iskolában is egész jól teljesítettem. Voltak olyan vizsgáim, amikre soha nem hittem volna, hogy sikerülni fog. És sikerült, állásinterjúkon is tök jól prezentáltam magam, volt is pár munkám, ahol nem volt rám panasz.

Most viszont itt tartok: jó ideig tartó munkanélküliség után végre újra kaptam munkát és nem ismerek magamra. Bénázok, csetlek-botlok, alig van önbizalmam, nem hiszek el magamról semmit, hogy meg tudnám csinálni. Majdnem minden este sírva alszom el. Kicsit sem hiszek magamban, pedig nem óriásiak a követelmények...annyi csupán, hogy a cég profilja számomra még ismeretlen terület szakmailag, de segítenek, szóval nem értem. Éjszakánként megébredek és abban reménykedem, hogyha visszaalszom, reggel nem kelek fel többé. Megutáltam magam, amiért úgy érzem, hogy nem tudok teljesíteni és amiért ezelőtt hónapokig nem volt munkám. Az a laza, magában a jót látó lány teljesen átalakult aki voltam. Depresszió lehet?


2021. jan. 27. 06:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet csak kicsit magányos vagy, magadra maradtál, nem kapsz visszajelzéseket, és nem látod pontosan, hogy merre van az előre.

Sok ember így érzi.

Szerintem ez olyasmi, hogy lemerült a lelki erőd...bár csak tippelek, de lehet egy önálló, egyedül is jól boldoguló nő szerepében vagy, és kicsit most "elfáradtál".

Szinte sehová sem lehet most menni, nehéz töltődni.

2021. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!