Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem idegesítő, frusztráló...

Nem idegesítő, frusztráló nagyon, ha nem tudod befolyásolni az eseményeket ? Ha valami nem úgy alakul, ahogy elterveztétek, porszem megy a gépezetbe, a számításaitok cserben hagynak titeket.

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem zavar. Inkább az, ha nem önhibámon kívűl nem sikerül valami.
2021. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, és régen rendszeresen ki is borultam emiatt.

De mára mentalitást váltottam. Sokáig tartott, mire sikerült, de megérte.

Ma már sokkal rugalmasabb vagyok, és egy harcosnak képzelem magamat, akinek az akadályok és nem várt nehézségek az ellenségei, akikkel meg kell küzdenie, akiket le kell győznie.

Így sokkal könnyebb.

2021. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert akkor annak úgy kellett történnie.


Írok erre egy példát:


nagybátyámék anno repülővel haza akartak jönni, de a gép meghibásodott és leszállt. Erre sokan anyázni kezdtek, hogy azonnal adjanak másik járatot, amivel tovább mehetnek. Tovább is mentek. Nagybátyámék viszont úgy döntöttek, hogy ha már így alakult, legalább szét néznek ott és megvárják, amíg azt a gépet megjavítják s azzal, később mennek tovább. Jól tették! A másik, korábbi gép lezuhant. Szóval a türelmetlenek, akik a saját akaratukat, terveiket nem voltak képesek módosítani a körülmények hatására áldozatokká váltak.

Nem mindig az a jó, amit az ember csakazértis akar s ha valami nem úgy alakul, lehet pontosan azzal alakult jól...!

2021. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!