Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok mi a vonzó a hosszú...

Srácok mi a vonzó a hosszú lábakban?

Figyelt kérdés
vagy a magas lányokban? minden rosszindulat nélkül kérdezem, én is ilyen alkat vagyok. köszi ha válaszoltok:) 18/L

2021. jan. 27. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nehéz megmondani, a bulvárcikkek mindegyike mást állít...a hosszú comb jelent hűséget, jelenti azt is hogy jó vagy az ágyban, meg sok más hasonló hipotézis van, amiből ki tudja, mennyi igaz :DDD Egységesen amúgyse igaz a dolog, mert valaki pl. pont a "cseppcsajokat" szereti, akiknek ugye a combjaik is rövidek. Engem például teljesen hidegen hagy a magasság.
2021. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
84%
Hány centiméter vagy? A látványa a nagyon vonzó egy szép, hosszú lábnak.
2021. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Semmi. Engem a combok se izgatnak.

F

2021. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ennyire nincs senki az életedben, hogy random idegen emberek véleményére vagy kíváncsi? Egyébként semmi vozó nincs a hosszú pálcika lábakban. Az, hogy magas vagy és hosszú a lábad, nem azt jelenti, hogy vonzó is vagy. A láb csak egy végtag, nem leszel tőle istennő. A pasik többsége amúgy is az alacsony lányokra bukik. Viszont vigyázz, mert meg fognak találni a lábfétisesek. :D 28F
2021. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Hosszú combú asszony ma még téged meg kell kapnom .

Énekelte annak idején Hobo .

https://www.youtube.com/watch?v=HHZSrWmKjU4

2021. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Arisztokratikus, gazellas, szupermodelles.
2021. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Elgondolom, hogyan tudja egy nő körbefogni vele, hogy mozdulni sem tudjak:). E mellett, hogy formásak, legtöbbje ápolt, puha talpakkal, és hajlékony lábfejjel szép tud lenni.
2021. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Az is csak akkor vonzó ha szimetrikus a testel.
2021. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nem tudom a váalszt, nem is vonzanak a hosszú lábak.
2021. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a hosszúság a lényeg. Az alkata, milyensége. Lehet egy csúnyika, pálcika lábad, vékony combbal, eres lábbal. De tegyük fel, szép a láb, pont tökéletes. Valami nagyon lényeges dolgot ad hozzá a nőhöz, nem is tudom, olyan vonzó, feltűnő tud lenni. Nehéz megfogalmazni.
2021. jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!