Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan engedhetném el a...

Hogyan engedhetném el a bántásokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sovány vagyok és emiatt sok beszólást kapok, amik rosszul esnek. Azt hiszik én nem vagyok tisztában ezzel, pedig én is látom, hogy egy 10 éves kislány alakom van, de nem tudok mit tenni ellene, de mégis nagyon rossz érzés.

18L

40kg 160cm


2021. jan. 27. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kik szólnak be, és miket mondanak?
2021. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Haverok, osztálytársak, idegenek.

Hogy elől deszka, hátul léc, a tipikus kutyák játszanak csontokkal meg hasonlók.

2021. jan. 27. 18:19
 3/5 anonim válasza:
Sajàt magukat mimősitik!!
2021. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne többet enned, sportolnod.

Velük meg ne foglalkozz.

2021. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

így önmagában sehogy nem tudod elengedni.

az ember akkor lesz olyan,hogy stabil,önmagában biztosan hívő és kizökkenthetetlen,ha pontos célja van,amit keresztül visz árkon bokron.

akkor jöhetnek beszólások,gáncsok,nem lesznek többek,mint kellemetlenkedő legyek,akiket el kell csak hessegetni,hogy ne zümmögjenek ott.


a másik megoldás,ha gyengébb és céltalanabb,ötlettelen ember vagy,hogy megfelelsz az igényeknek.

van ilyenből is sok.

egyik ismim pont ilyesmi adatokkal rendelkező csajszi volt mint te,aztán bikini fitnesz modell bajnok lett nemtudom hányszor,mert úgy rákattant az edzésre,hogy heti 6x ment,időre evett,szoli,műköröm,fodrász.

tehát nem feltétlen rossz az ha valamilyen szinten megfelelsz az elvárásoknak,mert akár ez is megadhatja egy üres életbe azt a célt ami elvezet oda,hogy elérd az önmagában hívő kizökkenthetetlen állapotot.

2021. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!