Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeles kérdés. Már belefáradta...

Szeles kérdés. Már belefáradtam a leplezésbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokszor és elég nagyokat durrantok. Ennek több oka van. Egyrészt az étrendem, másrészt egy enyhe laktóz intolerancia, illetve elég rosszak a fogaim. Van egy férjem és előtte egy kultúráltan leplezem, tehát visszatartom, kimegyek a wc-be stb. Ne őszintén én ebbe nagyon belefáradtam. Arra gondoltam elengedem előtte, ez rossz ötlet lenne?


Olvastam itt egy másik posztot, ott más volt az alapállás mert a hölgy eleve úgy jött össze a párjával hogy elengedte, én viszont nem. És nálam elég férfias jószágokról van szó sajnos, elég gyakran. Kiábrándító lehet a férjemnek ez? Mert akkor fenntartom a tökéletesség látszatát :)



2021. jan. 31. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan, a férjed elől kell ezt eltitkolni? Pont előtte? Szerintem azért vagy vele együtt, mert feltételezve úgy szeret téged ahogy vagy és elfogad a hibáiddal együtt.

Őszintén a párommal ezen csak jót szoktunk röhögni, hogy van belőlem büdösebb jön ki.

2021. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én exem úgy csinálta volna, hogy először közli, hogy van ilyen problémája, és sajnálja, de már zavarja, és reméli megértem. Nem oda robbant az orrom alá hirtelenjében és mérgező bűzbombát.
2021. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de nem kéne ez esetben az étrendeden változtatni?

Ha laktóz intoleranciád van, akkor szépen odamész a tescóban a laktózmentes részleghez és onnan válogatsz... ezt miért olyan nehéz megoldani? Inkább szétpukizod a lakást????

2021. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Gusztustalan. Tartsd vissza továbbra is, vagy válts étrendet, mert ez egyáltalán nem természetes.
2021. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Összeházasodtál úgy valakivel, hogy titkolózni kell előtte? Jézusom...

Mennyi ideje vagytok együtt, 1 éve? Én is fingok, ugyanúgy ahogy bárki más, nagyokat, recsegőseket, hagy ne részletezzem, ahogy midnegyik nő. De sose a párom orra alá, pedig évek óta együtt vagyunk. Tudjuk, hogy fongik a másik, halljuk is a vécén, külön helységben, de sose volt még olyan, hogy mellette eresztettem egy hatalmasat.

Másrészt, ezt így elmesélheted a párodnak is. Biztosan megérti. De talán akkor változtathatnál az étrendeden, nem pedig nyavajogni kell.

2021. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén szólva nem jönnék össze olyannal, aki előtt nem finghatok. Persze, majd kössem össze az életem valami kényes szarral, akitől engedélyt kell kérnem ahhoz is, hogy anyagcserét folytassak és aki mellett ki kell mennem az ajtóig kidugni rajta a valagam, majd visszajönni? Kösz, ilyenből nem kérek. Akármennyire is gusztustalan ez egyeseknek, nem leszek olyannal, aki mellett nem élhetek úgy otthon, mint mikor magam vagyok.


Neked sem kellene.


Ha megy, hadd menjen.

2021. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
30 éve vagyunk együtt, 2 felnőtt gyerekkel, de nalunk valahogy nem szokás egymás orra alá fingani. 😂 Halistennek mondjuk ilyen jellegű gondjaink sincsenek. De aki elviselni oda vissza, azzal nincs gond.
2021. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem baromira nem nőies, kiábrándító. Én nem tudnék a párom orra alá rottyantani. (Nő vagyok)
2021. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 szerencsére nem vagyunk leszbikusok, köszi
2021. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkora mondok jobbat, nappal akármennyire is játszod az úrilányt, éjjel bizony fingasz te is alvás közben, sőt nem is akár hogy. Csak erről lehet nem beszél a párod. Nekem már mondta többször is, hogy van néhány éjszaka, amikor hangos vagyok,de nem azért mert zavarja, csak szólt róla. Amúgy akivel házasságban vagy nem is értem miért tabu ez, ha valakit szeretek, akkor mindenestül szeretem, a fingás, böfögés, kakikálás, meg az emberi működés része. Ha érzékeny vagy a laktózra, akkor ne egyél olyan kaját, vagy legyenek nálad cseppek, vagy változtass az étrendeden, ha soknak érzed a gázt. Az se jó, ha állandóan visszatartod.

Mi szoktuk is mondani, ha egy pár mer gázosítani egymás előtt, akkor szintetlépett a kapcsolat.

Mondok jobbat voltunk egyszer egy olyan szálláson a kedvesemmel, ahol a fürdő-WC-t csak egy függöny választotta el a hálórésztől... Egyikünk se tette meg, hogy napokig nem nagywczett vagy pisilt..

2021. febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!