Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeles kérdés. Már belefáradta...

Szeles kérdés. Már belefáradtam a leplezésbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokszor és elég nagyokat durrantok. Ennek több oka van. Egyrészt az étrendem, másrészt egy enyhe laktóz intolerancia, illetve elég rosszak a fogaim. Van egy férjem és előtte egy kultúráltan leplezem, tehát visszatartom, kimegyek a wc-be stb. Ne őszintén én ebbe nagyon belefáradtam. Arra gondoltam elengedem előtte, ez rossz ötlet lenne?


Olvastam itt egy másik posztot, ott más volt az alapállás mert a hölgy eleve úgy jött össze a párjával hogy elengedte, én viszont nem. És nálam elég férfias jószágokról van szó sajnos, elég gyakran. Kiábrándító lehet a férjemnek ez? Mert akkor fenntartom a tökéletesség látszatát :)



2021. jan. 31. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

De könyörgöm! Ez nem csak undorító, hanem az egészségedről is szó van! Miért nem figyelsz jobban oda magadra??


A túlzott gázképződéssel azt jelzi feléd a szervezeted, hogy valami nincs rendben odabent. Mondjuk mert mindenféle hulladék kajával terheled a beleidet. Időnként pukizni az teljesen normális, de folyamatosan, az nem!


Ha ennyire szerencsétlen vagy, hogy nem bírsz google-n találni étrendet, akkor menj el egy dietetikushoz, majd az segít.

2021. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha enyhe laktózintoleranciád van, miért nem iratsz laktáz enzimet a háziorvosoddal?

Nagyon sokat segít az emésztésben, és nem lennél annyira szeles

2021. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy mi az oka miért nem változtatsz? A másik, hogy milyen házasság ez, ahol meg kell játszanod magad? Ha valakit szeretek, akkor minden hibájával együtt szeretem, amin meg lehet javítani, azon igyekszünk együtt dolgozni. Nem tudnék olyan emberrel együtt élni, akinek meg kell játszanom magam, vagy ti ezekről a dolgokról sose beszéltetek? Még egy friss kapcsolatnál érthető ha az ember befeszül ezen, na de egy házasságban?
2021. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!