Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kipróbálnád milyen lenne...

Kipróbálnád milyen lenne megölni egy embert ha nem lenne következménye?

Figyelt kérdés
L26

2021. febr. 1. 15:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
58%
Magamat vagy másokat védendő akkor is megtenném, ha lenne következménye, pláne hogy ha nem.
2021. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

#8:

Téged sürgősen ketrecbe kéne zárni, nyomorult.

2021. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
51%

12

Ezt elismerem, nem vagyok épelméjű. Ettől függetlenül ez még nem látszik rajtam a való életben, illetve eszem is van, hogy egyelőre ne tegyem meg.

2021. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%
Lehet. Elméletben minden gond nélkül menne, láttam már boncolást és azt kibírtam, de szerintem magamtól nem tudnám megtenni, maximum önvédelemből.
2021. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Melyik az az idióta gyilkoshajlamú, aki azért lepontozott, mert NEM ölnék embert?
2021. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Akit nagyon gyűlölök (1 ember) vagy a mocskos romákat!!! És nem lenne lelkifurkám. 25N
2021. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azon gondolkodom, az "L26" mennyiben releváns a kérdést illetően..

Amúgy a válasz természetesen NEM, mivel nem vagyok pszichopata, de ahogy elnézem, itt többekre is ráférne egy pszichiátriai kezelés...

2021. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
81%
Csak úgy 'kíváncsiságból' nem ölnék. Ahhoz nyomósabb indok kéne.
2021. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2021. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ mit jelent, hogy nincs következménye. Ha csak azt, hogy nem csuknak le, akkor nem. Ha viszont utána fel is támadna, úgy, mintha semmi sem történt volna vele, szóval se heg, semmi, akkor kipróbálnám. Ha nem is emlékszik rá, tehát nem lesz traumatiuálva tőle utána, akkor random emberen, ha viszont emlékeszik rá, akkor olyanon, aki belemegy. Akár saját magamon is. Szóval ha így sincs következménye, hogy teljesen visszacsinálható, akkor persze. Kíváncsi lennék rá. Egyébként úgy, hogy utána nem emlékszik, nem lesz nyoma, csak én tudok róla, úgy lehet elég durva dolgokat is kipróbálnék. Ez nekem valamiért feloldja az erkölcsi gátat, hiába szenved az alany, ha az egész dolog törlödni fog a testéből és a tudatából is, akkor olyan mintha meg se történt volna. Ez érdekes dolog. Hogy kinek mi oldja fel az erkölcsi gátat.
2021. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!