Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kipróbálnád milyen lenne...

Kipróbálnád milyen lenne megölni egy embert ha nem lenne következménye?

Figyelt kérdés
L26

2021. febr. 1. 15:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
40%

30

Nem eszek párizsit.

2021. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
68%
Igen, hogy megvédjem másoktól. Nem kínzással, hanem gyorsan tenném.
2021. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
52%
NEM!!! Vannak esetek, ahol megértem az ember motivációját, de nem értek a tettével egyet. Tudom, hogy vannak nagyon hisztikirály, hisztikirálynő - mérgező rokonok, akik mellett egyszerűen előbb-utóbb kiborul az ember, hiába próbálnak egy napnak pozitívan hozzákezdeni, a mérgező rokonuk úgyis addig fpgja őket piszkálni, amíg dühbe nem gurulnak. Ezeknek a mérgezett embereknek a java teszi ki a stresszkezelő foglalkozások létszámánaj a javát, járnak pszichológusokhoz, de ez a mindennapi indulatbvan akinek túl terhes. Így azt halljuk a híradóban, hogy a mocskos Géza megölte a szegény Marikát, de azt nem tudjuk, hogy Marika az idegein táncolt. Na én ennek nem vagyok a híve, szerintem elhagyni a mérgező embert a megoldás, házasoknál pedig a válás ésszerű és úgy is fel lehet nevelni a gyerekeket, ha külön vannak a szülők (saját tapasztalat).
2021. febr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Igen, hogy megvédjem másoktól. Nem kínzással, hanem gyorsan tenném."


Jaj, hülyeséget írtam. Szóval, hogy másokat megvédjek tőle.

2021. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!