Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kipróbálnád milyen lenne...

Kipróbálnád milyen lenne megölni egy embert ha nem lenne következménye?

Figyelt kérdés
L26

2021. febr. 1. 15:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, hogy azokat, akik igennel válaszoltak a kérdésre, miért kellett lepontozni. Mert egyébként hasznos választ adtak, a kérdésre válaszoltak, legalább őszintén. Az, hogy te ezért mennyire ítéled el, teljesen személyes, és nem ide a való. Hasznos volt a válasza? Igen. Érdekel valakit hogy te mennyire tartod magad szentnek? Kérdezte valaki hogy egyetértesz-e vele? Senki. Nem értem, néhány embernek igen gyenge lehet a szövegértése, ha a 'hasznos' szó fogalmát nem érti. Elnézést a hegyibeszédért, úgy éreztem ezt muszáj letisztáznom, mielőtt megválaszolom a kérdést.


Tehát. Ha semmilyen jellegű következménye nem lenne, van olyan ember akit eltennék láb alól. Egy random embert az utcán? Nem igazán. Már csak azért sem, mert nekem sem származik belőle előnyöm, ő meg hát ugye... Nem lenne túl sok értelme. De egyébként kíváncsi is vagyok, milyen lehet elvenni egy életet. Szóval ha nem vonna maga után semmit, megtenném. Lehet most elővenni a verbális golyószórót, hogy "kabbeaf*szom elmebeteg pszichopata, villamosszéket neked", de ez van. Persze ha úgy határoznék hogy megteszem, mint ahogy az elején is említettem, nem egy keményen dolgozó családapa, vagy egy bottal járó idős nénike lenne az áldozat. Inkább valaki olyan, akinek a halála csak előnyökkel járna. Nem kevés ilyen fontos pozícióban lévő embert tudnék megnevezni... :D

2021. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%

21

Én vagyok a wannabe gyilkos kannibál. Szerintem teljesen természetes, hogy a társadalomba illő, normális, átlagos ember kiközösíti a deviánst. Nem számítottam más reakcióra.

2021. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%

21: "kíváncsi is vagyok, milyen lehet elvenni egy életet"


Ha "kíváncsi" vagy rá, akkor semmilyen, mivel egy szociopata semmit nem érez ezzel kapcsolatban.

2021. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%

23

Egy szociopata empátiát nem érez, kíváncsiságot igen.

2021. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%

(21-es vagyok)


Hadd tegyek fel egy kérdést a kérdésben. :D

Akik nem tennék meg, miért nem? Nem akarok kommentháborút indítani, tényleg érdekel

2021. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
39%
24: én nem a kíváncsiságát kérdőjeleztem meg. A válaszom arról szólt, hogy a kíváncsisága nem fog kielégítést nyerni, mert - szociopata lévén - nem fog érezni semmit.
2021. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%

Egy nemmel válaszoló vagyok. Azért, mert ez engem nem érdekel egyrészt. Kajakozni sem kezdek csak úgy el, mert nincs hozzá ingerenciám. Másrészt miért tenném? Mivel vinne előre? Nem vagyok kíváncsi rá, hogy milyen megölni egy embert, olyan mintha egy poloskát nyomnék agyon. Mindennapos. Akkor miért tenném? Én pont, hogy azt nem értem, hogy ti miért csinálnátok? Semmi értelme.

Meg mert bennem van empátia, és nem vagyok gyilkos, nem is szeretnék az lenni. Akár van következménye, akár nincs.

2021. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
58%

27

Nem konkrétan az ölésről van szó, nem ezért érdekel. Sokkal jobban vonz a totális dominancia, a teljes hatalom a másik ember felett, aki életéről én dönthetek.

2021. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

27es vagyok.

Engem így sem vonz. Nem lenne szívem megtenni. De ha nektek ez jó lenne, egs. Úgyse fog megtörténni, amíg csak fantáziáltok róla, tök mindegy.

2021. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
43%
Fuu és ezek a pszichopaták kérnek melletted 15 dkg párizsit a spárban.
2021. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!