Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is aggaszt, megrémít...

Titeket is aggaszt, megrémít az öregedés gondolata ?

Figyelt kérdés

24 vagyok és nagyon nem szeretnék megöregedni, de látom az idő múlását és ez csak rosszabb lesz. Az emberek egészége állapota egyre kezd leromlani, ráncos lesz, megcsúnyul, fáradt lesz- tisztelet a kivételnek. Az ember gyerekként, tiniként még üde, szép, játékos, fitt, egészséges, legszebb korszak az ember életében, dúlnak a hormonok stb..Pl szívesen maradnék örökre 18-20 éves testben.

Ha kitalálnának ilyen bogyót, vagy vakcinát, amit ha beadsz, örökre 15-6-7 vagy akárhány éves testben maradhatsz örökre, akkor beadnád magadnak ?



2021. febr. 1. 19:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És gyerekként azért sokkal vidámabb az ember, utána dolgozhatsz életed végéig. Gyerekkori barátságok pótolhatatlanok, sajnos mindegyiket elvesztettem.
2021. febr. 1. 19:56
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Testileg valóban nem ugyanaz 40 körülinek lenni, mint 24 évesnek, bár óriási különbségeket nem érzékelek.


De lelkileg egészen más. Nagyon jó érzés az az érettség és élettapasztalat nyújtotta biztos háttér, ami ekkorra kialakul.


Szóval vannak előnyei is bőven. Azért pedig ki-ki sokat tehet, hogy mennyire marad fitt és egészséges.

2021. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen beadnám az injekciót, de én nem félek az öregedéstől. Ez egy természetes folyamat.
2021. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Engem egyáltalán nem aggaszt. Sőt, inkább örülnék ha már idősebb lennék, ha már közel lenne a halál.
2021. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak nem szeretném azt, hogy majd egyszer belenézek a tükörbe, és egy 70 éves ráncos vén ősz öregember nézzen vissza rám...
2021. febr. 1. 20:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, nem érdekel az öregedés. Inkább pár dologtól eltekintenék, ami a hanyatlással jár, de nem lehet. Jó így nekem.
2021. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#5

Addig még el fog telni 56 év. :) És hidd el, el fogod már fogadni akkor.

2021. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedés nem egyik napról a másikra történik, ez egy hosszú folyamat, lesz időd hozzászoknod az új külsőhöz. 70 éves korodra az lesz a természetes külsőd.
2021. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Fajnak az evek mulasa ... mar semmi nem mulik el hamar ... mar lassabban melegszenek be a csontok ... ez van.
2021. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
50 felett vegre a 20 eves csajok is kihivast jelentenek :)
2021. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!