Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz szimpatikus számoto...

Mitől lesz szimpatikus számotokra egy ember?

Figyelt kérdés

Mi az a külső vagy belső tényező ami megfog titeket egy emberben (nem baráti alapon) ? A gondolkodás módja, a szeme, egy mozdulata, beszéde? Mi az a gyenge pont ami ha megvan egy emberen/emberben már szívesen megismernétek?


19/L



2021. febr. 1. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kedves, vidám, pozitív kisugárzású, legyen megbízható, a humorérzék plusz pont. Ja és az őszinteség, ami az egyik legfontosabb.
2021. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez lehet, hogy hülyén hangzik, de az, ha az átlagnál molettebb csajt ismerek meg, akkor vele jobban tudok szimpatizálni, mert valószínűleg át tudja azt érezni, amit én, vagy átélte ugyanazt, így akár formálódhatott a személyiségünk ugyanarra.

Belsőre, viszont fontos, hogy pozitív legyen, nem bírom a negatív embereket, mert rettentő hamar felisegesít a "sz*r vagyok, nem vavyok jó semmire, nem kellek senkinek, öreg macskás/kutyás leszek, soha nem lesz senkim..." Típusú emberek, (ez most csak egy tipikus párkapcsolati negativitás :D) szóval én nagyon hamar be tudom fejezni azokkal az emberekkel a beszélgetést, akik képtelenek a pozitív gondolkodásra. Továbbá ha valaki egyszerűen nem érdeklődik a másik iránt, mármint, hogy én beszélgetnék vele, ezerkétszáz dolgot megkérdezek, de még csak annyi sem, higy na és veled? Ez sem valami aranyos :D


Szóval összességében egy pozitív, másik fél irányába érdeklődő. Sorolhatnám még, de az már nagyon hosszú lenne 😇😇.

2021. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Az első benyomás mindenkinek, az öltözet. Után illat. Aztán a kommunimàció.


Ennyi

Ha valaki ezt elbassza, szüz marad..

2021. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
És neked kérdező?
2021. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Hogy kíváncsi-e rám. Ha nem, én sem őrá.

Ha igen, van-e humora. Megnevettet-e.

Ha ez is megvan, akkor mennyire igényes szellemileg.

Ha ez is stimmel, akkor képes-e menedzselni az életét, vagy kölcsöntől kölcsönig él.

2021. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
3. legalábbis te-szűz. Én például fel sem figyelek az öltözetre, hacsak nem nagyon feltűnő vagy lepukkant. Az illat ugyanez, a kommunikáció meg hogy kinek jön be az nagyon egyénfüggő. Szóval okoskodásból egyes.
2021. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, segítőkész, illedelmes, humoros, intelligens, művelt, megbízható, talpraesett, érdeklődő, életvidám, nyitott, céltudatos, kitartó, határozott, reális gondolkodású, nem beképzelt
2021. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó kisugárzása és kiállása van, kedves, közvetlen, vidám és őszinte. A humorérzék nem feltétlenül kell, de az nagyon nagy előny, ha megnevettet és sokat mosolygok körülötte és jól érzem magam vele.
2021. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre átlagos / sportos testalkat, hosszú barna haj. Legyen nálam alacsonyabb legalább 5-10 centivel (185 centi vagyok, szóval ez nem probléma). Elég egyszerű vagyok ilyen téren, mert egy jól időzített mosollyal könnyen fel lehet kelteni az érdeklődésemet, ha bejön a lány.


Ezeken kívül szeretem ha egy lány talpraesett, határozott, van egy egészséges önbizalma / önbecsülése, nem undorodik a fekete humortól, ki lehet kapcsolódni vele, hasonló az érdeklődési köre és úgy összességében jól érzem magamat vele.

2021. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki szerényen viselkedik,nem túl beszédes,visszahúzódó,mert az ilyen embereknek általában sokkal több belső rejtett értéke van,amiről lehet hogy még ő maga se tud.De ha egyszer valakinek megnyílik,rengeteg élmény és okos gondolat/elképzelés jön elő belőle.
2021. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!