Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz szimpatikus számoto...

Mitől lesz szimpatikus számotokra egy ember?

Figyelt kérdés

Mi az a külső vagy belső tényező ami megfog titeket egy emberben (nem baráti alapon) ? A gondolkodás módja, a szeme, egy mozdulata, beszéde? Mi az a gyenge pont ami ha megvan egy emberen/emberben már szívesen megismernétek?


19/L



2021. febr. 1. 22:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
90%

Nekem külsőre az arca, a szemei, a haja, ami megfog. Én ezt nézem először. Hogy mekkora a melle, feneke az nem érdekel. De ha túl vékony az nem tetszik, illetve ha túl sportos (pl. kockahas) az sem. Belsőre pedig, kedves, mosolygós, pajkos lányok tetszenek. Illetve ha nőies és nem csak a farmert ismeri. Ja és nem csak fekete ruhákat hord. És persze a hűség és a kölcsönös tisztelet is nagyon fontos.

18/F

2021. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerénység,emellett tudás,alázat a szakmájához (jó értelemben).

Tekintünk el most a politikától,emberileg mint Áder János pl.Akármeddig tudnám hallgatni.

Lehet le leszek pontozva.

2021. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás, jellem.
2021. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem, ha valakivel könnyen mennek a dolgok. Nem szorong, nem körülményeskedik, nincsenek kényszerrituáléjai az ismerkedés alatt egy idegennel szemben... Intelligens, jóhumorú, nem fél kezdeményezni és nem koptat le, ha hívom valahova, csak azért, mert kevésbé ismerjük egymást.


A félénk, nyűgös, már-már paranoid emberekkel nem akarok semmit kezdeni. Nekem ennek az ellentéte kell

2021. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az agya számít. Szeretem, ha van olyan terület, amiben egy nő okosabb nálam, mert abból én is tanulhatok.
2021. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!