Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2034-ben több lesz a cigány...

2034-ben több lesz a cigány kisbaba, mint a nem cigány?

Figyelt kérdés

A 30 év alatti lakosságnak már több, mint 15 százaléka cigány, és mivel több, mint háromszor annyit szülnek, mint a nem cigány nők, a népességen belüli részarányuk exponenciálisan emelkedik,


Az iskolarendszerben is rohamosan nő a cigány fiatalok részaránya.



2021. febr. 2. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt műsoron egy roma család, a nő 32 éves és már nagymama. A magyar nők ilyenkor általában még férjhez se mentek.

Akkor szerinted ?

2021. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy Hitler miért nem a cigányokat küldte táborokba? Ők amúgy se dolgoztak. Most is kéne valami hasonló tisztogatás.
2021. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12


Hogy érted, hogy akkor se dolgoztak?

De a válasz egyszerű..nem a cigányok akarták uralni a világot, hanem a zsidók! Vagyis Hitler szerint.

2021. febr. 4. 10:05
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ssoe volt tisztességes nép a cigány. Már az Egri csillagokban is csak a gond volt vele. :)
2021. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
5 ös is én vagyok, nem értem miért pontoztok le,ha a 10-est felpontoztátok,aki szintén én vagyok. :D A zsidók uralják most is. Aki ismeri a Rotchildokat és Rockefellereket,az tudja,hogy ők csak 1% !
2021. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen a cigányok többsége rossz tanuló és Alpárian viselkedik ne azok a cigányok szüljenek akik hülyék szülessen több fehér és azok a cigányok akik tisztességesen adóznak dolgoznak azok szüljenek
2021. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Henrik182 válasza:

Ön azt hiszi hogy a gének határozzák meg az ember személyiségét?

Tényleg? Mi módon?

A magyarok fogynak ez igaz! A cigányok meg szaporodnak ez is igaz! A ti időtök le fog járni ez is igaz! Milyen 2034? Nem kell 5év! Nézd meg indiát! Ha magyarország is olyan fejlett ország lenne, mind gazdaságilag, mind katonailag akkor németek lennének a mi csicskáink nem pedig mi a németeké! Meg a vad nyugaté!

Egy olyen világban ahol ez emberiséget rabigába hajtjva, kérkednek azzal hogy őrültek, pszihopatákból bűnözőkből szupertsztárokat csinálnak,nem egy ép elméjű értékrendet teremtenek, a rádióban, ujságokban , TV-ben egyetlen hír folyik csak "emberek legyetek bűnözők"!! Hatalmas tekintéllyel kijelentik hogy mindenki akinek van penze annak azert van mert elvette masoktol! Pedig az egész hamis, és egyetlen igazságot sem tartalmaz, igy a legfelsőbb cast biztonságban van.

2022. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!