Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21F vagyok. Ez milyen kor?...

21F vagyok. Ez milyen kor? Fiatal felnőtt?

Figyelt kérdés
Nincs semmi jó kedvem mióta iskolát ki jártam, teljesen más az életem. Hiányoznak az iskolai barátok... sajnos rosszul sikerült az életem. Gyermekkorom óta nagy fokban látássérült vagyok, mindkét lencsék -17 dioptriás. Egyik szememen volt retina válás, hallás sérült is vagyok készüléket hordok mindkét oldalt... magas vérnyomás... 😥 le vagyok százalékolva kapok fogyatékossági pénzt is a szememre, mellete dolgozok 5 órában. Hála Istennek össze jön havi 186 ezer forintom.... nincsenek barátaim, eszembe jut de jó az unoka testvéreimnek mert egészségesek, van párjuk stb... pedig járok templomba 13 éves korom óta, szeretem az Urat még is igy vagyok, mások meg drogoznak csalnak stb még is egészségesek... persze a pap mondta nagy jutalmam lesz a mennybe akik pedig csalnak hiába egeszségesek mennek a pokolba... most kellene élni mindenkinek nem utanna... Szoval na nagyon szarul vagyok. Eszem iszom mindenem megvan, de szomoru hogy se barataim se csajom nincs 😥😥😥😥😥😥😥
2021. febr. 4. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Na vegre valaki, akinek valoban szar az elete es nem o maga tehet rola. Amugy meg ne aggodj, ez az egyetlen eleted, nem kapsz semmi jutalmat halalod utan, es en sem kapok buntetest azert, mert egy kocsog vagyok. De ha ez megnyugtat, nyugodtan higgy benne.
2021. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
azért valami csak van amit szeretsz csinálni. :)
2021. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesedre valaszolva pedig igen, fiatal felnottkor.
2021. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Szóval isten bácsi belerakott ebbe a nyomorék testbe és még így is hiszel benne? Elég sz.r istened van, nem? Legalábbis szereti nyomorgatni a "szeretett" hívőit :)


Kötsög hozzáállást félretéve, ha van pénz, esetleg van lehetőség javító műtétekre? Talán kicsit lehetne tuningolni a hallásodon és a szemeden. És a helyedben eljárnék olyan csoportokba,rendezvényekre, akik hasonló dolgokkal küzdenek, mint te. A hasonszőrűek elnézőbbek, mint az átlagember, őszintén meg fogják érteni az érzéseidet, nem csak kedvesnek/jófejnek akarnak majd tűnni.

2021. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent a -17 dioptriat nevezhetjuk siman vaksagnak is, nem? Mit latsz szemuveg nelkul? Gondolom csak a fenyt vagy annak hianyat.
2021. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
6os szemüveg nelkul fényt ... se arcokat se betűket nem ismerek fel... sajnos olyan vékony a retinam nem lehet műteni. Szemüveggel 35%ot latok.... hallasomon a készülék javít.... le vagyok szazalekolva kapok fogyatékossági támogatást szememre , es 5 oraban dolgozok rehabos ülő munkán boritekokat csinalok nagyon könnyű
2021. febr. 4. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem, kedvesem. Sajnálom. Viszont van egy ötletem, ha merész vagy és már úgyis minden mindegy. Tudod, nagyon könnyű megállapítani, mi a jelenlegi szépség sztenderd, így viszonylag könnyű igazodni. Szerintem ha elmennél edzeni és találnál valakit, aki összeválogat neked valami jó, de basic stílust, azzal már előbbre lennél. Esetleg fodrász? Tetoválás? Növessz szakállat?
2021. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Edzeni nem lehet. Mert le válik a retinam... fodrászhoz jarok es ápolt vagyok, tiszta.
2021. febr. 4. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Fiatal felnőtt vagy. Van egy szép - sajnos már ritkán használt, régies kifejezés: Ifjú.
2021. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal fiú vagy.
2021. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!