Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha félek a paranor...

Mit tegyek, ha félek a paranormális jelenségektől, de mégis érdekelnek és emiatt mindig ezzel kapcsolatban írok be kulcsszavakat a keresőbe és nincs egy olyan éjjel, hogy ne rettegjek?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon furcsa a viselkedésem, de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne írjak be valami paranormális dolgot a Google-be. Aztán persze félek a sötétben, mert néha nagyon ijesztő képeket és történeteket ad ki.

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de van egy fiú, aki egyetemista és a fóbiákkal foglalkozik, beszélgettünk is az én félelmeimmel kapcsolatban, üzenem neki, hogy írjon rám! :) Köszönöm. Nem fejeztük be teljesen a beszélgetést, mert töröltem a regisztrációmat, hogy megváltoztathassam a nevemet. A felhasználó nevére meg már sajnos nem emlékszem, így nem tudok neki üzenetet küldeni.



2021. febr. 5. 10:41
1 2
 11/19 Roboko123 válasza:
A DuckTV nézése ilyenkor egy jó megoldás lehet a panaszaidra. H
2021. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem ösmerem. Mi van ott? Elmondanád?
2021. febr. 6. 17:47
 13/19 Roboko123 válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=6ylRBtmVfsU

Itt egy példa eme oktató jellegű televíziós csatorna tartalmaira.

2021. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megnézem. :)
2021. febr. 6. 17:54
 15/19 anonim ***** válasza:

:D A Duck Tv szerintem is jobb, mint az okkult dolgok nézegetése.

Én is faltam ezeket tinikoromban és rettegtem is rendesen.


Végül nem néztem több nulladik típusú találkozást és nem olvastam több rejtélyes könyvet, agykontrollt se, és határozottan megnyugodott a lelkem. Innen azért sejthető, hogy ezek nem teljesen ártalmatlan témakörök.

Mondjuk én aztán hosszú időre keresztény hívő lettem, ami szintén segített, hogy ne foglalkozzak ezekkel. A hitem sajnos elveszett, de már nem mérgezem magam olyasmivel, ami után csak rossz érzéseim vannak.

2021. febr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez jó, örülök. :)
2021. febr. 9. 08:09
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt csinálom,de nem félek éjjel. Anniyt tudok ajánlani hogy vegyél mély levegőket és isméteogesd hogy nem létezik,es hogy csak valaki kitalálta... ha tényleg nem igaz🙂 egyébként majd ki fogod nőni,megnyugodhatsz. Hány eves vagy?
2021. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17, köszönöm a segítségedet, tizenöt éves vagyok. Szóval még van időm kinőni.
2021. febr. 12. 19:25
 19/19 anonim ***** válasza:
Kicsitkevesebbre gondoltam. Amúgy igen,van még bőven.
2021. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!