Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el magam vékonynak?

Hogy fogadjam el magam vékonynak?

Figyelt kérdés

Sosem voltam kövér, elhízott, inkább túlsúlynak nevezném. A probléma az, hogy egyáltalán nem jövök be magamnak vékonyan. Elég magas is vagyok, 186 cm, jelenleg 100 kg, ami nem nevezhető enyhe túlsúlynak, de 95kg alá nem szeretnék menni. Rendszeresen edzek, a genetikám e tekintetben nagyon jó, mivel az egész testemen arányosan helyezkedik el a felesleg.

Szeretem nagyon a kaját, hatalmas az étvágyam, így félek attól, hogy egy idő után túlságosan elengedem magam. Oké, hogy legyek elégedett magammal, tök mindegy milyen formában, de ez nyilván károsan hat az egészségemre.


2021. febr. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy evészavar kezdetének tűnik.

Ha jól értelmezem, nem tudnád magad elfogadni vékonyan, ezért rengeteget eszel, és így mar attól is félsz hogy átesel a ló túloldalára?

2021. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, világéletemben jó volt az étvágyam, ezzel nincs gondom. Nagyon könnyen tudok fogyni és hízni is attól függően, éppen hogy akarok kinézni. A gond ott van, hogy nem szeretnék vékony (szálkás) lenni, ami ugye a társadalmi/egészségügyi norma.
2021. febr. 5. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél
2021. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt most nem értem. 186 cm-hez a 100 kiló hol vékony?
2021. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4

Kérlek, olvasd át még egyszer a szöveget, lehetőleg nagyobb odafigyeléssel.

2021. febr. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!