Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha nem egyszer szemeztek...

Hogyha nem egyszer szemeztek valakivel, akkor tetszik nektek? Vagy csináljátok csak úgy? (Nem elbamulásról beszélek)

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 23:51
 1/6 anonim válasza:
Hmm...nem feltètlen. Èn az 'èrdekesebb' különcebb emberek után is megforduló aztán ha visszanèz akkor tűnhet úgy mintha szemeznènk, miközben egy fikarcnyit sem jön be, csak egyszerűen valami miatt meg kellett nèzzem.
2021. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napszemüveget viselek és mindenkit megkukkolok, aki jól néz ki. Sok mindenkivel szemezek, de velem ritkán.
2021. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szóval igen, csinálom 'csak úgy' ha többször elmegy mellettem az illető, akkor is.
2021. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja kifelejtettem, úgy értem a kérdést ha nem idegenröl van szo
2021. febr. 5. 23:56
 5/6 anonim válasza:
#1+2 vagyok ismerőst is ugyanúgy vègigmèrek ha van benne valami èrdekes. Ha tetszik valaki annak nem húzom az agyát, hanem odamegyek ès beszèlgetek vele
2021. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szem mindig oda néz, amire az agy gondol. Ha rád néz, éppen rád gondol, ha sokat néz rád, sokat gondol rád. Az hogy mit gondol, azt ő tudja. Általában vonzalmat fejez ki a szemezés, de lehet nagyon szoros barátság, vagy a példaképének tekint, esetleg vicces vagy, stb.
2021. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!