Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félsz egyedül meghallni?

Félsz egyedül meghallni?

Figyelt kérdés
🤔

2021. febr. 6. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom "meghalni" akar lenni.


Ha valaki fél a haláltól, akkor egyedül vagy tömegben is fél.

Aki nem fél, annak meg mindegy.

De személy szerint, ha engem kérdezel, inkább lennék egyedül.

2021. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Az gyorsan jön,,nem lehet rá felkészülni,,de félek
2021. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobban mint társaságban
2021. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen maghalni, igen 😆
2021. febr. 6. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eredetileg meghalni egyedul kell. Tudhatjuk, hogy szeretnek, vannak, akiktol elotte elbucsuzunk. De szerintem a halal pont akkor jo, ha nem zavarjak a haldoklot, hagyjak visszavonulni es megelni. Fajdalomcsillapitas, oxigen, itatas mellett, ha kell, persze.

Meggyozodesem, hogy ezt egyedul kell megelni, es befele kell vonulni, nem eroszakkal szemet nyitva tartva kapcsolatot tartani. A termeszet szerintem igy rendezte.

2021. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Apu akkor halt meg mikor anyu 5 percre magára hagyta. Szerintem kivárta hogy egyedül legyen. Ez egy magányos tevékenység, még ha 100- an vannak is körülötted, akkor is egyedül vagy ilyenkor.
2021. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem, egyedül élni rosszabb. Szerintem az életet másokkal, a halált pedig önmagunkkal jó megélni.
2021. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egyedül élünk és egyedül is halunk meg.
2021. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki egyedül hal meg. Hiába vannak körülötte mások is. A halálba csak a haldokló lép át. A körülötte lévő emberek, csak tehetetlenül végignézik. Ha jobban belegondolunk.


Csak akkor nem halna meg egyedül az ember, ha a testében és a lelkében másik személy, lélek is lakozna. De mivel ez így lehetetlen, így csak is egyedül kell ezzel minden egyes embernek szembenéznie.

2021. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!