Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi csináljak ha semmit nem...

Mi csináljak ha semmit nem akarok csinálni az életben?

Figyelt kérdés
Dolgozni főleg nem, de muszáj. De azon kívül is semmit se. Más emberek mennek össze vissza de fel nem tudom fogni hogy képesek erre. Semmit nem akarok csinálni. Úgy érzem ez nem az én világom, ha hirtelen meghalnék nem bánnám. De öngyilkos lenni azért nem mernék. Ahhoz sincs kedvem hogy furodjek csak ha már nagyon muszáj. Vezetni is meg kéne tanulni na azt elképzelni nem tudom hogy fogom megtanulnia. Már elkezdtem. A vezetési órák vannak még hátra. Szóval a neheze még hátra van.

2021. febr. 6. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És én most tavasszal, vagy nyáron megyek is.
2021. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Dettó én is. Mérgező az egész társadalom és a családom is. Élni szeretek, de menekülnék ebből a negativitásból.
2021. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Spanyolországhoz mit szóltok? Vagy menjünk messzebbre?;)
2021. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én szívesén mennék Spanyolba, vagy Dél-Amerikába csak még a keretet kell valahogy összekaparnom. Jó lenne egy mecénás, vagy csak pár emberke akivel el lehetne indulni. :)
2021. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én valami emberektől nagyon távoli, zöld környezetbe vágyok.
2021. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem állunk össze? :D De most komolyan. Nekem van megfelelő keretem hozzá, szóval még az USAba is el tudnék menni.

De Spanyolország is tetszik. Illetve hallottam, hogy Máltán van egy jó kis hippi kommuna.

Aki szeretne csatlakozni írna nekem privátot?

Ez semmi elköteleződést nem jelent természetesen, de legalább tudnánk beszélgetni a dologról. :)

2021. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!