Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/155 anonim ***** válasza:
100%
#90 Tehát a facebookon csak normális szaklapban megjelent cikket lehet megosztani? :)
2021. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/155 anonim ***** válasza:
100%
#90-es: nem, én azoknak az orvosoknak hiszek, akiknek nem fűződik anyagi érdeke a vakcinákhoz! És érdekes módon amelyikük nem kormánypárti meg nem függ senkitől, azok az orvosok pont hogy nem ajánlják az oltást! Az ő véleményük, érveik, szakértelmük miért nem számítanak és miért törlik a facebook posztjaikat, miért nem hallgatnak a véleményükre???
2021. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/155 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az elvakult oltáspártiak egyszerűen képtelenek józanul gondolkodni. Azt nézzétek már meg, hogy ténylegesen ki profitál végül a vakcinákból.. ?! Na, azok érdeke minden és nehogy azt higgye bárki, hogy a 80 éves Mariska néni egészségének megóvása a cél. Aki ezt hiszi, meg azt, hogy az emberek javát szolgálja az végtelenül naiv és ostoba!
2021. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/155 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön már peres eljárások egész hada zajlik a covid miatt, de persze a média erről is hallgat itthon mindenki csontig benyal a WHO-nak...
2021. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/155 anonim ***** válasza:
100%
A WHO mögött tudva lévő ki illetve kik állnak.....Így nagy hitelességük az én szememben nincs
2021. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/155 anonim ***** válasza:
100%
#95: Pontosan! Nem is értem, hogy nem szakad rájuk az ég!
2021. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/155 anonim ***** válasza:
100%
Én bízom abban, hogy győzni fog az igazság és a jó s ezek a gonosz lelkek mind meg lesznek büntetve! Szerintem ők is érzik a vesztüket, ezért szigorították a facebookon is a cenzúrát, mert félnek a sok felébredt embertől, akiket nem sikerült megtéveszteniük!
2021. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/155 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer biztos eljön az ő idejük is.Nekem mindegy miket hadoválnak össze vissza mert egyik fülemen be a másikon pedig ki😊

Leszerepeltek úgy rendesen...

2021. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/155 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mekkorákat tud fordulni a világ röpke egy év alatt... Tavaly minden konteós idiótának elhordták azokat, akik kételkedtek benne, hogy ez egy zoonózisos vírus lenne, akkor azokat volt divat mindenféle laposföldes tudományellenes senkiknek kikiáltani, erre mi történik? Nagyon úgy néz ki, hogy bizony laboratóriumból származik a cucc, és a zoonózisos okoskodók nyom nélkül tűntek el. Engedtessék már meg ezután nem mindent zokszó nélkül elhinnünk, amit a média elénk hajít!
2021. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/155 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem igazán érdekelte a hatalmat a rabszolgák egészségi állapota, pont most kezdené el őket érdekelni? Hagyjuk már...
2021. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!