Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/155 anonim ***** válasza:
17%

#50 Nem mert kevesebb embert és kevésbé fertőzöl meg, mintha nem vagy beoltva...


Így is fertőzhetsz, de legalább rögtön felismeri a szervezeted, hogy megbetegedtél, nem csak két hét múlva, ezért kevesebb vírus lesz benned, amiből kevesebb jut ki és kisebb az esélye, hogy megtàmadja valamelyik szervedet, amíg a szervezeted nem jön rá, hogy valamit csinálni kéne, így kisebb az esélye, hogy az egyik szerved annyira megbetegszik, hogy a saját sejtjeidet is ellenségnek ismeri fel a szervezeted és autoimmun betegségeket indít be és kigyilkolja mondjuk az összes máj sejtedet.

2021. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/155 anonim ***** válasza:
100%
#51 De én már áestem a víruson, tehát a szervezetem már tudja hogy kell csinálni vele valamit.
2021. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/155 anonim ***** válasza:
100%
#52 szerintem akkor téged nem is nagyon oltanak be...
2021. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/155 anonim ***** válasza:
100%
#53 ebben az esetben attól rettegek hogy esetleg rámkényszerítenek egy olyan oltást, amire még azok szeribt sincs szükségem, akik a vírus mellett vannak.
2021. febr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/155 anonim ***** válasza:
100%
Az oltáspártiak ráadásul azért is buták, mert azt hiszik, hogy az oltásellenesek miatt nem ér véget a nem létező pandémia. Nem, kedves privátos zaklató, a zárlat nem az oltáselleneseknek, hanem a kormánynak köszönhető és igen, az egész településen senki sem halt meg covidban, megnyugodhatsz! És ne nekem írj, hanem a kormánynál reklamálj, te agymosott!
2021. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/155 A kérdező kommentje:

41, el vagy tévedve, sajnos vannak vakcina-rettegők. Én is úgy tudom, ahogy a 49-es mondja. A 40-esnek innen is gratulálok, hogy eddig jutott az agya. Szégyen.

"Attól, hogy megkapod az oltást ... ugyan úgy meghalhatsz koronavírusban" Nem. Nagyon nem.

47: Azzal van a baj, hogy ezek szerint az emberek szerint a vakcina pártiak rettegnek a koronától, pedig pont, hogy nem. Ja, te nem vagy ilyen? Akkor nem neked szólt a kérdés.

"Te miert oltatod be magad? mert rettegsz a virustol." Nem. Azért oltatom be magam, hogy tudjak utazni.


Megint felettébb sok eszetek van. Annyi marhaságot írtok és annyi önbizalommal... Gratulálok. Ti helyettem is tudjátok mit miért teszek, mi? :DDDDDDDDDDD

2021. febr. 8. 09:31
 57/155 A kérdező kommentje:
51 is hülyeséget ír, szuper...
2021. febr. 8. 09:31
 58/155 anonim ***** válasza:
100%
Jelents, én meg téged, hogy többedjére tetted ki ugyanazt a kérdést. :)
2021. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/155 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy erős a gyanúm, hogy a Kérdező lehet a bő egy hónapja kiírt, 200 válaszos,már sajnos törölt konteózós kérdés feltevője, hasonló az arrogáns, kötekedő stílusuk...

Amúgy eskü miért nem mindegy neked ki oltat és ki nem? Ha te beadatod, onnantól jó eséllyel védett vagy a vájrássztól, tehát köhöghet rád bárki covidos is. Az meg más baja legyen, ha nem oltat és baja lesz a vírustól. Már a kutatók sem mondják, hogy az oltástól el fog tűnni a vírus, hanem, hogy az influenzához hasonló szezonális járvánnyá válik, az egészséges fiatalok kényszeroltogatása teljesen felesleges, nem ők terhelik az egészségügyet, és amúgy is vakcina hiány van.

[link]

2021. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/155 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valóban ez a kérdező már sokadjára írja ki ezt a kérdést, állandóan ugyanabban a támadó, kötekedő, lekezelő hangnemben. Én is jelentettem a kérdezőt, és azt javaslom, mindenki tegyen így! Ő nem értelmes vitát szeretne és tudakozódni, hanem ismeretlen emberekbe beleállni, mert nem tudja elfogadni, hogy nem mindenki élete forog a covid és a vakcina témája körül. Egy kérdését korábban már sikerült töröltetnünk.


Kérdező amúgy nem tűnik fel, hogy itt rajtad kívül mindenki tud normálisan kommunikálni? És itt már szó nincs a vakcináról, egyszerűen minden válaszolóba beleállsz undorító stílusban, kivetítve rájuk a saját kis tévképzeted. Nem tudom, mi olyan elképzelhetetlen neked azon, hogy van, aki se a vírustól, se az oltástól nem retteg, egyszerűen éli a maga kis életét békességben. Javaslom, te is tedd ezt.

2021. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!