Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/155 anonim ***** válasza:
0%
Lópikulát, az orvos rokonaim által szajkózott magyarázatokat próbálom átadni ...
2021. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/155 anonim ***** válasza:
86%

78-as: én azt tudom, hogy nagyanyám annó az influenza szövődményeibe halt bele és úgy, hogy előtte rendszeresen kapott influenza elleni védőoltást.. !!

Na, ennyit az immunitásról. Szóval aki ezek után feleslegesen engem kockázatvállalásra kényszerít és covid-vakcinával közelít felém, hogy nekem beadja, azt tökön szúrom!!

2021. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/155 anonim ***** válasza:
70%

#81: pont azoknak sem kellene hinned, hiszen ők meg a betegekből élnek..!

Szerinted az orvosképzést meg az orvosokat ki pénzeli?! A gyógyszeripar..!


Egyébként vannak becsületes orvisok, akik az oltás ellen vannak, de érdekes módon az ő szavukra nem adsz, mi?!

2021. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/155 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Nem valószínű a nyájimmunitás, ez a vírus már itt marad velünk valószínű kedves vírusrettegők.

2021. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/155 anonim ***** válasza:
85%
Én azért nem akarom beadatni az oltást, mert még egy ilyen új dologban, amit egy év alatt valahogy előállítottak, nem tudok megbízni.
2021. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/155 anonim ***** válasza:
83%
Ja! Az oltás ellenes orvosok meghívták nyílt vitára a kormánypártiakat, meg az oltáspárti orvosokat, de senki nem ment el, vajh miért féltek megütközni az észérvekkel?! Ezen is érdemes lenne elgondolkodni...!
2021. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/155 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is érdekes, hogy min kell alkudoznia Szíjjártónak a Rochildekkel...ki irányítja a kormány lépéseit és mennyi pénz áll a "pandémia" mögött. Kinek az érdeke a gazdaság és az emberek tönkretétele?
2021. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/155 anonim ***** válasza:
100%
Újabb érdekes hír, hogy cenzúráz a facebook minden oltással ellentétes tartalmat.. Nagyon félhetnek az igazmondóktól. Na, aki még ezek után sem hiszi, hogy a totális kontroll felé haladunk, az menthetetlen!
2021. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/155 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olvasni, és csak annyit írtál, hogy jobban preferálod a Pfizer-t, ergo neked a kínai is jöhet. Nem úgy tűndik, hogy elutasítanád, preferálni valamit nem azt jelenti, hogy a másik opciót automatikusan elutasítod.
2021. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/155 anonim ***** válasza:
31%

#82 Valószínűleg mert nála nem alakult ki az immunitás. Pont ezért kell mindenkit beoltani, nem csak azokat, akik veszélyeztetettek.


#83

Te most azt hiszed, hogy édesanyám, édesapám, és a tesóm maguknak is beadatták az oltást és próbálnak nekünk is minél előbb oltást szerezni, mert "a betegekből élnek"? Hogy az összes orvos ismerősöm (van vagy 5-6 aki már beoltatta magát), megpróbál meggyőzni róla, hogy oltassam be magam, mert rosszat akar nekem és ezért cserébe beadatja magának is?


Vagy úgy gondolod, hogy jobban értesz a vakcinákhoz, mint az orvosok?


#84

Ha az emberek 60-70%-t beoltják (statisztikailag van kiszámolva, adott oltóanyag és betegség esetén), akkor az nyájimmunitást okoz, vagy nagyon kevesen fognak kórházba kerülni (de továbbra is fognak meghalni, csak mondjuk 100 ember helyett csak 5-6).


#85


Az megvan, hogy az összes influenzaoltást egy éven belül állítják elő, az orosz technológiával? Ugyanazt csinálják minden évben, csak az oroszokkal ellentétben normális teszteléseket végeznek és normálisan tudnak papírozni.


Vagy te vagy az, aki az orvosnál megkérdezi, hogy mennyi ideje gyártják a gyógyszert? Megnézi, hogy mikor változott legutoljára az algopirin összetétele? Nem hagyja el az EU-t, nehogy véletlenül GMO-s élelmiszerekkel találkozzon külföldön?


#86 Az ellenzékkel 10-12 éve nem ül le a kormány. Ráadásul nincs sok értelme tudomány vitát folytatni a TV előtt. Az ilyen viták úgy történnek, hogy valaki mond egy érvet, elmész a laborodba és megnézed, sok és gyors érvet csak az tud mondani, aki nem teszteli az elméleteit és ezért eleve hiteltelen.


#88 Szerintem ez ferdítés. Valószínűleg a megalapozatlan oltással ellentétes tartalmakat cenzúrázza. Ha lehozzák valamilyen normális szaklakban, ahol rendes ellenőrzés van rá, akkor azt meg lehet osztani.

2021. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!