Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én undorodom ennyire a...

Csak én undorodom ennyire a magyar emberektől?

Figyelt kérdés
Undorodom tőlük pedig én is az vagyok de utálom hogy ide születtem. Az egész társadalom igénytelen, mocskos - lelki értelmemben. Undorító ami ebben az országban megy!!!!

2021. febr. 8. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Igaz, bár születtél volna a Száhel-övezetbe gondolom...
2021. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyeneket kib..nám afrikába éhezni kicsit pár évet, azt hiszem sírna a jódolgukban felfuvakodott pofájuk. Undorító vagy, szégyenlem hogy te is "magyar" vagy.
2021. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát igen egy mélymagyart hallottunk...
2021. febr. 16. 11:02
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Őszntén hány éves vagy?

Ép, logikusan gondolkodni tudó, felnőtt ember nem általánosít. Ha valami brutálisan igénytelen és mocskos, az ez a tulajdonság! Ha nem tetszik a környezetedben valami, akkor változtasd meg vagy lépj tovább, de nagyon gáz, amit itt művelsz. Utálod, hogy ide születtél? Azért azt ugye tudod, hogy sokkal jobb itt, mint a világ masszív 75%-ában élni? Afrika, India, Latin-Amerika, az arab országok... Főleg, ha nő vagy ezeken a helyeken. Inkább legyél hálás azért, amid van, mások a lelküket is eladnák pusztán a feléért is!

2021. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
13: mélymagyar? Akkor te milyen magyar vagy magas magyar? Egy buta általánosító, vajban füredve sírdogáló féreg vagy.
2021. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Te azt látatlanban honnan tudod, ki milyen eszméket vall és milyen iskolákat végzett? Itt egyedül te viselkedsz aluliskolázottként!
2021. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hagyjuk rá, elég szar lehet ilyen gondolkodással élni...
2021. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán a hülye emberektől undorodom, ez viszont nem nemzetfüggő. Mindenhol vannak hülyék is és normálisak is, a lényeg az, hogy keresni kell a normálisakat. Nem lehet cirka 10 millió embert egy kalap alá venni, ez szintén nem vall értelmes mentalitásra. Aki akar, az mindenhol sikeresen talál normális embereket.
2021. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!