Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lentebb vázolom a szitut....

Lentebb vázolom a szitut. Hogyan tudnék változni?

Figyelt kérdés

Bitang szép barátnőim voltak sokszor ők szedtek fel. (Magam sem értem miert meg hogy) de ami a gond velem hogy túl kedves vagyok es egy idő után tulsagosan is alárendelem magam nekik. Sok mindent rájuk hagyok had legyen ugy ahogy ő szeretné stb. Egy ideig hizelgő nekik de azt vettem észre hogy kiábrándulnak. Eltűnik az érzésük felèm. És utanna jon hogy nem velem van a baj ôk tul rosszak hozzám stb és dobnak

Hogyan tudnék változtatni? Fejlődni hogy ne legyek ennyire .... mindenkibel kedves vagyok nem csak lányokkal. Szeretem a békét. Persze odacsapok ha kell....



2021. febr. 8. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Léteznek alapvetően 'rossz' emberek is, így olyan típusra is szükség vagy, mint amilyen te vagy. Ha nem lennél, egyensúly sem lenne.
2021. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval érjem be hogy pár hónapig van egy barátnőm mondjuk max egy évig aztán szia ?
2021. febr. 8. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Max egy évig? Örülj neki, sosem volt még ilyen hosszú kapcsolatom, bár én pont az ellentéted vagyok. Legyél picit kiszámíthatatlanabb.
2021. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valószínűleg az a helyzet, hogy többre tartod őket (a kinézetük miatt) annál, mint aki téged megérdemel, és ezért rendeled magad alájuk, hogy kompenzáld a "hiányosságaidat". Pedig nem véletlenül jönnek össze veled, tehát látnak benned valamit.


Szívesen segítek privátban, mert ez így itt hosszú és egyoldalú lenne.

2021. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretetéhes vagy, ezért vagy "kedves", hogy megfelelj nekik, mert ha már te nem szereted magadat, akkor a kedves, helyett, hízelgő/szeretetéhes viselkedésed miatt szeressenek téged. Ez lesz számukra sok, hogy folyamatosan van egy nyomás rajtuk, hogy nem tudnak önmaguk lenni, mert mindig van egy olyan nyomás bennük, amit a te viselkedésed vált ki, nem tudnak megfelelni a "kedves" és hízelgő szavaknak hosszútávon, ez pedig nyomasztó.


Azért nem kedves vagy, mert ez szeretetéhség, magadért csinálod ezt, hogy szeressenek téged. Ezt pedig azért teszed, mert az élet valamely területén hazudsz magadnak (jól vagyok - miközben ez nem igaz, csak úgy csinálsz)


Ebben voltam már én, van amikor bele is süllyedek, szerencsére már észreveszem és tudok rajta dolgozni.


Javaslom, hogy keress fel egy pszichológust.

2021. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, ha visszatérünk ahhoz a ponthoz, hogy a személyiség igenis fontos, akkor ha teljesen feladod magad, hogy megfelelj nekik, az egy pont után inkább idegesítő mint jó... én őszintén szólva nem tudok mit kezdeni az olyan emberekkel, akiknek mindig minden úgy jó ahogy én akarom... talán mert nekem nagyon fontos, hogy a másik tiszteletben tartsa a személyiségemet, és ezért én is az övét, de ha nincs mit, akkor ott valami nekem hiányzik.
2021. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a lényeg, hogy ne menj le pincsibe. Az nem kedvesség, ha mindent ráhagysz. Ne is próbáld meg ezt így eladni. Egy egészséges lelkületű nőnek ez egy idő után zavaró lesz, nem pincsit akar a többségünk, hanem egyrangú társat.
2021. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vauu ez érdekes. Viszont az utolsónál elmondtam mi zavar. Ott meg azt kaptam vissza hogy túl sokat kérek🤣
2021. febr. 8. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!