Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakállal vagy anélkül néz ki...

Szakállal vagy anélkül néz ki jobban egy férfi?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Szakállal, borostovával, bajusszal
Arcszőrzet nélkül
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az arc alakjától függ, de inkább szőrzettel. Sokkal férfiasabb.
2021. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az adott férfitöl meg a szakálltól függ. Van, akinek jól áll és van, akin borzalmas hatása van.

Meg az sem mindegy, hogy a szakáll csak nö összevissza, képzömüvészeti remekmü, vagy normális, ápolt szakállról van szó

2021. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az arcformája, hogy nő a szakáll rajta, mennyire van ápoltan tartva a szakáll. Van, akinek jól áll az arcszőr, még inkább férfiasítja az arcát, van, akinek nagyon lepukkant érzést kelt (főleg ha ilyen tipikusan szakmunkásosan, foltosan nő).
2021. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Számomra szakáll nélkül. 26 évem alatt jó ha 2 olyan pasival találkoztam, akinek szerintem valóban jól állt.

Szvsz baromira elcsúfít egy férfit a szakáll. Elég megnézni pl néhány színészt, hogy hogy néznek ki szakáll nélkül és mennyire elcsúfították magukat a nagy szakállukkal. Gondolok itt Ryan Renoldsra, Mario Casas, Matthew McConaughey, Bradley Cooper stb stb.

2021. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Kevés férfit láttam, akinek valóban jól áll a szakáll és valóban ápolt, rendesen vágott. A legtöbb úgy néz ki, mint egy hajléktalan.
2021. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Színészek tényleg hihetetlenek. Mondjuk sorozatszínész, tök jól néz ki a showban megborotválva, forgatási szünetben meg növeszt egy igénytelen, hiányis valamit a fejére, és 10-esből 4-es lesz.
2021. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kerek arcú férfiakon sokat segít, meg akiknek rossz metszésű, hangsúlytalan álla van.

Meg ugye van akinek stílusából adódóan állati jól áll a szakáll, pl a techno viking :D

2021. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Számomra 10-ből 9 szakállal, imádom az arcszőrzetet. Persze láttam már olyan férfit, akinek nem állt jól, de a legtöbbször szerintem sokkal szexibb a csupasz arcnál. Viszont én elfogult vagyok :D Ízlés kérdése.
2021. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Melyik?, kinek?
2021. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bajusszal és szakáll nélkül tetszik a legjobban. :D
2021. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!