Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekvállalás előnyei,...

Gyerekvállalás előnyei, hátrányai ? Van gyereketek, terveztek vállalni, vagy nem ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 16:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ami kimaradt, nem bírom a gyerekeket, ők sem engem. Nem tudok gügyögni, játszani velük, egyszerűen kényelmetlen, frusztráló az egész. Irtózom az egész helyzettől. Nyilván ettől még nem gyűlölöm őket, de kerülöm amennyire csak lehet.
2021. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

11

Egyébként a gügyögés egy nagyon rossz szokás a szülők részéről, mivel nem hat kedvezően a gyerek fejlődésére. Egy normális szülő nem nézi le a gyermekét ilyen módon, hanem képes megérteni őt, illetve olyan szinten beszélgetni vele, mintha felnőtt lenne. Ez a normális, nem pedig a majomkodó, retardált viselkedés.

2021. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

#12: Nem csak az idétlen, artikulálatlan eszetlenkedésre gondoltam, hanem minden ilyen cukiskodós baromságra. Van az a szint, ami normális egy gyerekkel, pláne kicsivel, aki mondjuk még nem is tud beszélni is hasonlók. Nekem már az is sok, a gügyögés csak egy szó akart lenni, leírni röviden, hogy le kell menni a gyerek szintjére 0-10 éves korig az aktuális képességeinek megfelelően.


#10,11

2021. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

13

Tudom, nem is konkrétan téged kritizáltalak, hanem azokat, akik számára ez az idétlen viselkedés normális. Egyetértek a válaszoddal, én is ugyanezt érzem.

2021. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

#14: Akkor ugyanarról beszélünk:) Csak gondoltam tisztázni, nehogy félreértés legyen belőle.


#13

2021. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
Nincs gyerekem, de nagyon szeretnék, csak nincs kitől, és az időből is kezdek nagyon kicsúszni 33 évesen.
2021. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%
Nincs gyerekem, nem is tervezem. Csak a pínz végett minek?
2021. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Annak legyen csak gyereke, akiben nincsenek ketelyek.

Ha megfelelesbol, vagy azert szul valaki, mert neki jar az anyasag elmenye, az nagy baj.

Amugy szandekosan nincs gyerekem, en nem tudok jatszani, gyereknek is kicsi felnott voltam, ezert.

2021. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nincs tervben.
2021. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék, mert nem szeretnék létrehozni valakit aki a jövőben valószínűleg sokat fog majd szenvedni. Klímaváltozás, stb. Nagyon sokan vagyunk már a bolygón, mint a sáskák. Egyébként szeretem a gyerekeket,semmi bajom nincsen velük. Mindenkinek a saját döntése.
2021. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!