Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekvállalás előnyei,...

Gyerekvállalás előnyei, hátrányai ? Van gyereketek, terveztek vállalni, vagy nem ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
2021. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem akarunk, a párom nem szereti őket, én meg nem vagyok az a tipikus gondoskodó nő. Mindketten mérnökök vagyunk, én hamarosan kutatni fogok, sokat foglalkozom a munkámmal. Ez volt az álmom, és sok év nagyon kemény tanulás után sikerült. A párommal tudunk elég időt szakítani egymásra, de a gyerek nem férne bele, és nem akarom, hogy úgy kelljen felnőnie, hogy kvázi nincsenek szülei.
2021. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%

22

Sajnálattal hallom, mert pont az ilyen embereknek kellene gyereket szülniük. Ha az anyagiakkal megvannak, akkor menjen a buli. Jó, nem lesz sok idő a gyerekekre, de szinte biztos, hogy ők is okosak és éertelmesek lesznek, mint a szülők. Két mérnöknek muszáj reprodukálni.

2021. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

23


Az a baj, hogy tényleg meglennének az anyagiak, mindketten műveltek is vagyunk, de én például rosszul vagyok a szülés gondolatától is. Egész gyerekkoromban fiúként kezeltek/neveltek, most is férfiak között dolgozom, és teljesen idegen tőlem a gyerekvállalás női szerepe. Ha apuka lehetnék, azt talán bírnám, de így a szülés-szoptatás téma teljesen idegen testileg és mentálisan is, arról nem is beszélve, hogy még itthon is kéne maradnom. Tudom, hogy a sajátom majd megszeretem, de nem akarom kitenni a gyereket sem annak, hogy 20 év múlva rájöttek, hogy miatta kellett lemondanom a tudományos karrierről.

2021. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
47%
Arról viszont sose mondj le, az szerintem is fontosabb. Majd esetleg a jövőben lesz rá időtök és akkor.. :)
2021. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%
Köszönöm :) Elég kevesen értik meg és fogadják el, mit szeretnék és miért. Bár egyelőre nem áll úgy a dolog, hogy vállalunk, még bármi változhat. Igazából a párom korrepetál hátrányos helyzetű gyerekeket, közben adományozunk is, szóval ha már nekünk nem lesz, legalább azoknak próbálunk segíteni, akiknek félresikerült szülei vagy rossz családi körülményei vannak.
2021. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!