Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen tulajdonságra vall?...

Ez milyen tulajdonságra vall? Hogyan lehetne ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Állandóan azon rettegek egy közösségben mondjuk, hogy rólam beszél valaki a hátam mögött, meg hogy kiröhögnek a hátam mögött. Ha valaki nevet, néha úgy érzem rajtam, mégha nem is hallom pontosan, hogy min nevet valójában. És akikkel beszélek azokban se bízok meg teljesen, mondván hogy kitudja mikor fog ő is kibeszélni a hátam mögött.
2021. febr. 8. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizalmatlanságra vall.Nem csodálom....
2021. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Paranoia. Üldözési mánia. Keress szakembert !
2021. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Önközpontúság.
2021. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Megfelelési kényszer, alacsony önértékelés. Ha rendben lenne az önbecsülésed és nem akarnál minden jöttmentnek megfelelni akkor agyalnál ilyesmin és az se érintene meg ennyire ha tényleg kibeszélnének. Pszichológust javasolom én is.
2021. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nem agyalnál ilyesmin, elírtam
2021. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány
2021. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, mert kiskamaszkorban ez még normális is lehet.
2021. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es valasz a lepontosabb.

Igen. Kesobb elegge paranoid, de ahogy kamaszodunk - oke, en mar nem -, sokan keresztulmegyunk ilyeneken.

Kinovod. Probalj mindig belegondolni, hogy ez egy erzes, nagy valoszinuseggel tevedsz.

2021. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!