Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy sikerül összejönnötök egy jó csajjal/pasival és ahogy megismeritek láttok róla régebbi képeket amiken olyan csúnya, hogy akkor rá se néztetek volna. Hozzáteszem nem csak rosszul sikerült képekről van szó meg rossz napokról hanem akkoriban úgy nézett ki majd később elkezdett foglalkozni a külsejével, megváltoztatott magán ezt-azt.


Ti együtt maradnátok a továbbiakban ezzel az emberrel vagy becsapva éreznétek magatokat és elhagynátok? Azok akiket nem érdekel, hogy hogy nézett ki előtte, azok képmutatók?


2021. febr. 9. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy régebben hogyan nézett ki? De most komolyan, ki csinál ebből hazugság meg becsapás kérdést? Elég elmebetegnek kell hozzá lenni.
2021. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért hagynám el amiatt, mert régebben nem nézett ki jól? Nem az számít, hogy most milyen? Semmi becsapást nem érzek azon, hogy később elkezdett foglalkozni a kinézetével is és így kihozta magából a legjobbat.
2021. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Maradnék. Nincs ebben semmi rossz. A többség nem topmodellnek születik, mert ha így lenne, akkor nem lenne külön szakma a modellkedés.
2021. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Még ha agyon lett azóta plasztikázva, akkor esetleg elgondolkodnék, hogy az esetleges gyerekeink hogy néznének majd ki. Na de az, hogy valaki összeszedte magát, és kihozta a legjobbat a meglévő adottságaiból, az inkább tiszteletet és megbecsülést érdemel szerintem.
2021. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 50 kiló vagyok és márkás ruhaboltokból öltözködöm. (Adok magamra, 18 éves korom óta dolgozom, eleinte arufeltolto voltam majd irodai munkás. Ezt azért írom, mert én magam keresem a pénzem) ha valakinek mutatok egy kiskori képemet kirohog, meg, hogy szivatom biztos ez nem én vagyok. 12 éves koromig kóros elhízott voltam, orvosokhoz kellett jarkaljak, undorító gyógyszereket kellett szedjek. Tehén volt a becenevem. 13 éves koromtól 14 éves koromig közel 30 kilós fogyás után pszichiátrián voltam anorexiaval. Akinek ezeket mesélem, mutatok képeket nem akarják elhinni.


6 éve vagyok együtt a párommal aki a vőlegényem, lassan a férjem. Ő csak mosolyog a képeken :) Szerinte úgyis szép voltam :) Ha igaz ha nem :) Aki szeret meg ha tehén vagy akkor is szépnek fog látni. :) most akkor a párom is viselkedjen velem úgy mint egy leprassal?

2021. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5

Az elhízás inkább egészségügyi probléma mintsem szépészeti. A fogyást nem ítéli el senki úgy mint a hiúságtól vezérelt változásokat.

2021. febr. 9. 15:54
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez egyáltalán? Ha egy ponton elkezdett magával foglalkozni az illető az annyit jelent hogy egy pozitív jellemfejlődésen ment keresztül. Miért érezném ezt képmutatónak? Az lenne a képmutatás, ha a párom olyan embereken gúnyolódna akik éppen rossz helyzetben vannak – legyen az mentális, pénzügyi vagy egészségi – úgy, hogy ő is keresztül ment egy önpusztító időszakon. Én inkább csak büszke lennék rá. Ha az lett volna a kérdés, hogy kiderült a másik félről hogy régen meggyilkolt valakit akkor megérteném, de így?
2021. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7

Nagyon félreérted a képmutatást itt. Azért képmutató, mert ha csúnyának született valaki akkor az akkor is csúnya ha mesterségesen feljavítja magát. Ha valakit kifestenek sminkkel vagy ráadnak egy parókát attól még valójában ugyanúgy néz ki, nem? A szar szar marad akkor is ha tejszínhabot fújnak rá, nem lesz belőle tejszínhab. Szerinted azaz ember mindig úgy néz ki? Mennyi energiát fektethet abba, hogy megtartsa azt a külsőt?

2021. febr. 9. 16:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Te valami elképesztően beteg módon gondolkozol, remélem ezzel a mentalitással nincs párod és nem is lesz soha.
2021. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Ha valakit kifestenek sminkkel vagy ráadnak egy parókát attól még valójában ugyanúgy néz ki, nem? A szar szar marad akkor is ha tejszínhabot fújnak rá, nem lesz belőle tejszínhab."


Nem, én nem ítélem el a plasztikai beavatkozásokat. Ki vagyok én, hogy elítéljek valakit azért, mert a saját maga által megkeresett pénzt arra költötte, hogy a társadalmi szépségideálnak jobban megfeleljen? Ki vagyok én, hogy elítéljek valakit azért, mert boldog akart lenni és ezért megváltoztatta a külsőjét? Aláírom, lehet hogy a régi énjével nem jönnék össze, mert egy egészséges párkapcsolathoz szexuális vonzalomra is szükség van, amihez a külső is hozzátartozik. Viszont ha most jól néz ki akkor kit érdekel? Örülnék annak, hogy azok után hogy valószínűleg hosszú évekig a tükörbe sem mert nézni most már boldog és magabiztos. Természetesen még inkább boldoggá, vagy inkább büszkévé tenne az, ha a testén elért változásokat úgymond saját erőből érte volna el, gondolok itt diétára, edzésre, bőrápolásra és ehhez hasonlókra. Ettől függetlenül továbbra sem érzem e mögött a képmutatást. Ne haragudj, de elég mérgezően gondolkozol.

2021. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!