Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok totál elkenődve...

Miért vagyok totál elkenődve mióta átvettem a diplomámat amiért 5 évet dolgoztam?

Figyelt kérdés

Megtörtént amiért 5 évet dolgoztam. Végeztem az egyetemen az osztatlan képzéssel, államvizsga stb, letelt az 5 év keresztféléves, és a covid miatt minden diplomaosztó cécó nélkül a héten kezembe kaptam a hőn áhított papírt. Nem lehet azt mondani hogy nem dolgoztam meg érte.

És azóta olyan szinten magam alatt vagyok mint kb még soha.

Ugyanis rádöbbentem, hogy lezárult egy szakasz az életemben és soha ilyen többet már nem lesz.

Véget ért a vizsgázós tanulós órára járós kollégiumos, vonatozós utazós cuccolós, dobozból evős, este évfolyamtársakkal ide oda beülős korszak.

És soha többet még csak hasonló sem lesz.

Hogy gyűlöltem hetente a hajnali vonatot a tonnás hátizsákkal, a kollégiumban a közös konyhát közös zuhanyzót az állandó itt is vagyok ott is vagyok állapotot. Most örökre vége és már hiányzik.


És mindez valahogy a diploma átvételének pillanatában esett le.

Mit tegyek ebben a szituban?


tervbe van vége „majd „ valamikor egy mesterképzés, de az már nem olyan lesz.

Mi az oka annak hogy itt a cél, sőt, túl is vagyok a célon, vége a versenynek és nem öröm hanem ez a vége?


2021. febr. 12. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is hasonlóan érzek. A középsulit utáltam, most viszont az egyetemet és a kolis létet nagyon megszerettem, minden nyűgével-bajával. És erre most döbbentem rá, a 6. félévemben. Ugyanis az utolsó félévem úgylátszik itthon fogom tölteni. Akarok mesterre menni, de ott már más lesz a helyzet, a melóról fog szólni az egész.

Most viszont Így nagyon sajnálom, hogy ezt a maradék 1 félévet nem tudom az egyetemen és a koliba eltölteni... Nagyon hiányzik a társaság, a sok ökörködés, és a borozgatások. Meg az hogy rám nyissanak koliba mindenhol, minden élethelyzetben. Hogy mindig legyen körülöttem valaki... Elmondhatatlanul hiányzik... És összeszorul a szívem, ha belegondolok, hogy most végezni fogok és itt a vége.

2021. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem termeszetes, hogy ezt erzed. Akkor sem, ha nem mindenki, vagy nem reklamozza.

Egyik resze, amit pl ballagas korul erzunk, hogy veget ert minden.

Masik resze, mint mikor befejezte valaki a nagy muvet, pl keszen lett a terepasztal, es nem is olyan izgalmas jatszani a modellvasuttal, hogy keszen van.

De ez atmeneti. Fogadd el, buslakodj, amit akarsz. Az a lenyeg, hogy tudd, ez teljesen oke, es el fog mulni, amint jon mas az eletedbe.

2021. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább.
2021. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"anulj tovább."



és azt ki finanszírozza? állami féléveimet elpörgettem, meg aztán munka mellett levelezősként már nem olyan hepi a dolog

2021. febr. 22. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!