Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, szerintetek mitől nő...

DMJ2 kérdése:

Fiúk, szerintetek mitől nő egy nő?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
9%
Vagina van rajta.
2021. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
90%

41: Attól még igaz. Én nem tudnék mit kihordani, férfi vagyok. Szóval ezt nem tudom miért írtad.


Akik ilyen ordenáré stílusban megnyilvánultak, meg szégyelljék magukat !


És tényleg, őket is nő szülte meg, mégis ilyen véresszájjal beszélnek róluk. Pedig ha nő nincs, ők nem léteznének. Ez nagyon szomorú.


Nagyon remélem, hogy a sors ezt még kőkeményen visszaadja nekik. De pofára fognak esni nagyon sokszor ezzel a stílussal..

2021. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
39%
Kettő X kromoszómája van.
2021. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
84%

Férfigyűlölködni? Itt is mi gyűlölködünk ugye?

0/24-ben megy a rib.ncozás, több kategóriában, következmény nélkül. Kiírnánk csak 1db pasipocskondiázó kérdést, azonnal törölnék. De az biztos hogy nem hömpölyöghetne 20 oldalon keresztül hogy mennyi puhap.cs van.

2021. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
92%

anyadfia


"Es mi van, ha komolyan gondoltam? A velemenyemet sem mondhatom el, mert torlik a moderatorok?"


"Gyűlöletbeszéd


A véleménynyilvánításnak ebbe a csoportjába olyan beszédek és cselekedetek tartoznak, amelyek valamely társadalom faji, etnikai, vallási vagy NEMI csoportjairól vagy azok egyes tagjairól fogalmaz meg olyan véleményt, amely sértheti adott csoport tagjait."


Szóval lehetsz seggfej,csak ne hangoztasd.

Kegyetlen a világ,mi? :)

2021. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi nőgyűlölő, fröcsögő ember van itt, ez most teljesen lehozott az életről... Elég durva, amikor így jön szembe a valóság, mennyi sok gonosz, rosszindulatú, aljas ember van ezen az oldalon.


Tényleg hitetlenkedek, mert a butaságot még elviselem, de az ilyen fajta tömény gonoszságot, és rosszindulatot nem tudom tolerálni.

2021. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
7%
46. Nézd már meg a pontozásokat kisanyám! Itt 90 % nő, az is mind férfigyűlölő! Na de hát ez TÉNY már régóta!
2021. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
93%
21.33 ööö... attól mi vagyunk férfigyűlölők hogy nem pontozunk fel olyanokat hogy húzzunk a konyhába, a többit nem idézem? Van baj a toronyban!
2021. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
6%
Nem köp bele a levesbe mikor főz
2021. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, kritikán aluli, amit néhány kommentelő megenged magának.


Simán lehetett volna erről egy kulturált vita akár, de tényleg nincsenek erre szavak. Az a baj, akik így fröcsögnek, nincs empátiájuk, se bűntudatuk.


Valószínű nincsenek is tudatában, miket írnak. Mertnaz ilyen gyűlölködő emberekben nincs se belátás, se bűntudat. Üresek.

2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!