Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » T.i hogyan kezelnétek ha...

T.i hogyan kezelnétek ha vendégségben az asztal alatt a kiskutya töcskölné a cipőtöket?

Figyelt kérdés

3 szor jött rá és mivel nagyon nem tudtam mozogni rászolni ezért kénytelen voltam eltűrni vegig

Lerázni sem tudtam mert a mellső lábaival fogta a bokám


És amióta felveszem azt a lakkcipőt mindig az jut róla az eszembe


2021. febr. 13. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenkor megtöcskölném a kutya gazdiját, és akkor lehet elgondolkozna hogy ha vendég van nála akkor rászól a kutyájára.
2021. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gazdája látta volna gondolom rászólt volna..neked kellett volna jelezned,hogy a kutya nem hagy békén.Szólj máskor!
2021. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez tök vicces :D ilyen helyzetben én mindig nevetek és poénkodok a kis szaros kutyán, mondjuk lehet az se árt ha valaki szereti az állatokat. Én sose tudnék ilyen miatt megharagudni, de persze kinek mi.
2021. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A hozzád hasonló emberek azok, akik ha a házigazda megkérdi, hogy "ugye nem zavar a kutya?" szemrebbenés nélkül rávágják, hogy "nem, dehogyis, nyugi", és aztán végig jópofiznak, és közben magukban puffognak a kutya miatt. Ha nem szólsz, magadra vess.
2021. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Lenézel rá és aszondod, hogy "kutyuka, mit te csinálsz? Nem szabad! Ne töcskölődjél!.... Jaj, de cukin tudsz nézni! :3" és ennyi, a gazdája venni fogja a lapot.
2021. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tök cuki, egyetértek a 3-assal. :D De miért nem szóltál, ha zavar? Nincs abban semmi, ezért nem sértődtek volna meg, ha szólsz.
2021. febr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Szétröhögném az agyamat,aztán az ölembe venném és agyonsimogatnám a kis édest. :)
2021. febr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire birka vagy, hogy szó nélkül hagyod, akkor nem értem mit rinyálsz. 😊
2021. febr. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Közölném, hogy bassza a cipőmet a kutya, vigyék ki.
2021. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Odébb tessékelném a lábammal, majd szólnék a gazdának, hogy nevelje meg.

Ez nem szexuális inger a kutyáknál, szimplán ledominál ilyenkor téged, ezt teszik a gyengébbnek hitt fajtársaikkal is. A kutya nincs megnevelve, és ő érzi magát a falkavezérnek. Ez sehol sem cuki.

2021. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!