Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a konfliktusoktól, mit...

Félek a konfliktusoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek minden nemű konfliktusoktól az életben. Egyszerűen egy kis nézeteltérés megbeszéléséből is kihátrálok vagy ha mégsem akkor órákig azon kattogok. Sokszor behódolok mások döntése alá csak azért hogy ne legyen veszekedés. Más is van ezzel így? Hogyan tudnék változni?

2021. febr. 13. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Te tipikusan a konfliktus kerülő típus vagy ami nem baj csak néha muszáj az embernek kiállni magáért vagy full hülyének nézik.Nem baj az ha esetleg vita kerekedik néha.Én is régebben nem szóltam senkinek semmit mert nem akartam vitát aztán besokalltam és azóta szólok ha vmi nem tetszik és nem érdekel hogy pukkad vagy veszekedik mert nem szabad tűrni hogy feletted uralkodjanak mások.Ára van mert van aki ezért nem barátkozik utána veled de nem baj mert rá fogsz jönni hogy nem veszítettél semmit és hogy jobb ez így.Legyen saját véleményed és vállald
2021. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Menj bele konfliktusokba csak azért is és a félelmed elpárolog majd!
2021. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Én nem nézem őket hülyének.


Érdemes az embernek kiállnia magáért, de vannak esetek, amikor nincs miért kiállnia. Szükséges az alázat és a tisztelet, nem háborodhat fel az ember mindenen, mert leáll az élet.


Kérdező, csak akkor állj ki magadért, ha szükséges.

2021. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem úgy áll le az élet, hogy senki sem fogja tudni elvégezni a munkáját, mert mindenki megsértődik a másikra.
2021. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 14. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!